Twitch reklám

Sziasztok! Múltkor néztem a srácok streamjét és stream közben bejöttek reklámok. Ezeket a reklámokat nem lehetett skippelni. Ezeket a reklámokat ők teszik a liveba vagy random? (tehát ők engedélyezik a reklámokat?),. Valamint azt olvastam hogy ők twitchen reklámokbol nem kapnak pénzt, ha igen akkor ez miért éri meg nekik(vagy kapnak ebből ók is részesedést?)
Ezek lennének a kérdéseim. További szép estét

Ja és mielőtt valaki rámszólna, semmi bajom a reklámokkal, mert ezekkel őket is támogatom(elvileg)

Nem ők teszik be, hanem a twitch. Ha előfizetsz, nincsenek reklámok.

De ők ebből kapnak pénzt a twitchtől? Ergo ezzel támogatom őket?

Nem. Ezzel a platformot támogatod. Nyilván a twitchnél sem ingyen dolgoznak az emberek, a szerverek sem ingyen vannak stb.

" Ads: Partners earn a share of the revenue generated from any ads played on their channel. Partners can determine the length and frequency of mid-roll advertisements through their dashboard."

Nekem ebbol mondjuk az jon le, hogy ok is kapnak, hisz ok is Twitch partnerek, vagy rosszul emlekszem? :thinking:

Én is néztem az R6S streamet és ez a bolond Twitch 2x is be baszta random a division 2 reklámot azt hittem hogy be verem a monitort mindjárt… a leggázabb hogy Adblockal… nagyon nem értem miért kell a stream közepén ezt csinálni.

Mi ebben a gáz? Ha fizetsz, nem kapsz reklámot. Ha nem fizetsz, akkor ezekért cserébe nézheted “ingyen” a tartalmat.

Nem adblock kell, hanem előfizetni és meg van oldva.

2 Likes

Jah, Partnerek már kapnak akkor ezek szerint.