TheVR Fórum

Twitch stream közvetítés fps csökkenése

Sziasztok!
Kerestem topikot de nem igen találtam ilyen jelenségről. Új fórumózóként és kezdő streamerként kérnék segítséget.

Ezen a linken megtalálható egy vod amiben nagyon jól látszik miközben warzont közvetítek gyönyörű szépen van 60fps a streamen és időnként le esik vagy is én úgy gondolom hogy az FPS csökken. Ez pont úgy néz ki mikor 60 fps ről le esik 40 re játék közben. Viszont a probléma ott kezdődik hogy nincs droppolt framem. Csak a közvetítésben látszik az mintha 30 40 FPSel menne nem pedig 60al.
Cpuval kódolok fast és high beállításokkal. 2 kulcsképkocka. 1600x900 felbontás 60 fps lanczoz 32 mintavétellel. 6000bitrate.
A CPU ryzen 9 3900x
GPU 3060 ti
FPS fixre van állítva a játékban. 120fps re
Az internetem stabil 100/100mb/S. És ki emelném hogy közvetítés közben nincs droppolt framem. Nincs fps droppom a játékban. Internet is bírja. A CPU és a GPU sincs ki használva stream közben. A CPU 60% max gpu is kb. Ugyan annyi. Ja és single pc streamről van szó. 2 monitor van a main 144hz gsync ki van kapcsolva. 2. Monitor ezen megy a chat és az slobs 60hz. Mind a kettő 1080p monitor. Teljesítmény módban van használva a slobs és rendszergazdaként. prioritás high.game mod win10ben ki van kapcsolva. Miért lehet az ami a vodban is látszik, hogy megy a stream 60 fpsel tök szépen majd olyan mintha 40el menne?
Aki tud segítsen mert én már minden létező fórumot és egyéb találatot ki próbáltam.