Twitch Supscribe Button

Sziasztok ! Olyan kérdésem lenne hogy vannak Twitchen ezek a teljesítendő “feladatok” , ha nem sikerül 30 nap alatt elérni a Subcribe Buttonhoz tartozó “feladatokat” , akkor ez minden 30napba nullázodik ? Vagy hogy megy ez ? Én csak a kérdező vagyok , haverom a “streamer”… Válaszokat és a segitséget előre köszönöm .

Most ránézel és az az adat a megelőző 30 nap adatát mutatja. (Ott a dátum is.)
image

Az 50követő megvan de az alatta lévő 3 nem sikerült , az 50követő pipálva van :slight_smile:

A dátumot nézd! Az nem a követőkre vonatkozik, hanem az alatta lévőre. :slight_smile:

Alúlra oda van írva (Ahhoz, hogy meghívást kapj az érdekelti programba, 30 nap alatt teljesítened kell mind a négy követelményt) Én csak ebből indulok ki :smiley: … De én hülye vagyok az ilyenekhez :smiley:

“30 napos teljesítmény” és zárójelben az időintervallum. Az jelöli hogy mi az a 30 nap. :wink: Ennél jobban nem tudom elmagyarázni.

Oké de alapból itt most az a kérdés hogy mivan ha nem sikerül :smiley:

Mindig a megelőző 30 nap számít. Ha ma nem sikerül, akkor streamel egy hetet, jövő héten meg lehet meg is lesz neki.
A 30 napon kívül eső eredményei vesznek el.
(De inkább mutasd meg neki ezeket a válaszokat és ő értelmezze.)

Ezzel most meg értettem :smiley: Nagyon szépen köszönöm , bocsi a kínszenvedésért :smiley: