Üdvözlet!

Nagyon jó lett a fórum. Örülök hogy létrejött :slight_smile:

Nagyon jó lett,grat!

Jó lett Jani DAS forum!!!

Köszönjük az új fórumot, üdv minden tagnak!

A legkeményebb acél is a legforróbb tűzben edződik! Gyerünk, ninjonok!

氏より育ちとは、人間を形成するときに大事なのは、家柄よりも教育や環境であるということ。(Ujiyorisodachi to wa, ningen o keisei suru toki ni daijina no wa, iegara yori mo kyōiku ya kankyōdearu to iu koto.)

Nagyon baszó lett, KÖSZÖNJÜK! :slight_smile:

Isten egy fórum lett csak igy tovább :+1:

Fasza a forum, köszi srácok! :relaxed:

Eszméletlen ez a fórum! Grat! :slight_smile:

Nagyon állat lett! :slight_smile: Jani is ON!

Sziaasztok TheVR srácok! Nagyon jó néz ki az oldal teljesen le tisztult nagyon gyors és könyen meg lehet találni azt amit én keresek. Gratulálok srácok csak így tovább! :smiley:

Sziasztok!

Láttam az előző fórumot is, ez fényévekkel fejlettebb, komolyabb! Jó döntés volt váltani :slight_smile:
Én is csatlakozom a gratulációkhoz! Évek óta követek videósokat, és ennyire még nem nyerte el a tetszésemet egyik sem, mint a ti csatornátok, személyiségetek. Hajrá!! :smiley:

Üdv mindenkinek!

Nagyon jó lett az új fórum.

Az “öcsiment” funkció tetszik. Ez teljesen - double the action.

Nagyon szép munka! csak gratulálni tudok! GG :slight_smile:

Szép munka, gratula érte .Köszönjük! :slight_smile:

Nagyon jó lett Gratulálok!!!

Sziasztok! :smiley: nagyon komoly lett a fórum :smile:

Pacsi srácok!

Király a fórum, Jani kitettél magadért! :smiley: Biztos vagyok benne, hogy jobban összekovácsolja majd a THEVR-os közösséget, ami amúgy is - szerintem -, a leginkább közösségnek nevezhető valami a magyar jutyubon.

Hatalmasak vagytok, ahogy mindenki más, aki értelmesen, építően áll ehhez az egészhez.
#nohomo

Nahát, ez a fórum is olyan, mint maga a TheVR. Tökéletes, precíz koncepció! Grat P&J!

Sziasztok, nagyon jó lett a fórum! Az üdvözlőben és a megerősítő mailben levő plusz linkektől kiégtem :joy:
hatalmas!

Szevasztok Srácok! Nagyon ottvan az új fórum, nagyon tetszik :joy:
köszi!!:yum: