Üdvözlet!

Király lett a fórum Jani! :slight_smile:

Nagyon állat lett :smile: Köszönjük szépen srácok ! Forumozás is ON

Bocsi hogy válaszként írok de tudna Nekem valaki segíteni?
Mi történt a fórummal kitöröltem a böngészési előzményeket és nem enged bejelentkezni folyamatosan regisztrációt akarja mikor már van egy profilom. Ezt hogy lehet megoldani?

Köszi a Fórumot!
Pont erre volt szükségem: egy közösség aki rendes és segít és megosztja a tapasztalatokat és a vicceket. Végtelen mennyiségű ajánlás és hozzáértés egymástól!
Ha ezt akartátok kihozni belőle akkor a legjobban sikerült!

szavasztok szeasztok

Üdv mindenkinek! :slight_smile: Nagyon jó lett a Fórum! wearethevr

Hat sracok igen orulok ennek a forumnak. Nem tudom mennyire emlekeznek meg az emberek de nekem az mp3portal.hu halala utan elegge űr keletkezett a magyar forum kozossegi eletben. Ebben most latok valamit.

Sziasztok. Még zöldfülűként ismerkedem a fórummal. Sose voltam egy fórum tagja se… de ez a közösség másnak tűnik. :slight_smile:
wearethevr

Nagyon nagy királyság lett ez a fórum gratula😃 sok hasznos dolgot meg lehet tudni innen😃

Kurva jó ez a forum. Köszönjük Thevr Pisti és Jani. Nagyon állat a fórum desingja.

Szevasztok

Köszönjük fiúk ezt az egészet! :+1: Hasznos is és jól is szórakozunk. :wink:

Jo lett csak igy tovabb:slight_smile:

Eszem faszom megáll!!! :sunglasses:

Übernagy baszó lett ez a fórum, naon királyságos :smiley:

Szerintem a Fcebook pl vehetne :slight_smile:

Sziasztok! :slight_smile: Nagyon jó lett ez a fórum. Régóta nézem a vedeókat youtubeon és most már twitchen is eléggé a “néma” könönséghez tartozom (főképp mert sok “aranyos és értelmes” kommennttel találkoztam youtubeon de hallom el lesz intézve>< :smiley: ) ezért most úgy gondoltam csatlakozom hozzátok és az itt működő értelmes beszélgetésekhez. :smiley: We Are TheVR :heart: :fist:

Sziasztok! Ősidők óta nem fórumoztam már, de ezt nem lehetet kihagyni!
És nagyon szipmpatikus ez a közösség építő kezdeményezés, remélem sikerül majd egy kis pluszt hozzáadnom. :slight_smile:

Nagyon jó lett a fórum. Örülök hogy létrejött