Üdvözlet!

Üdvözletem!
Örülök hogy itt lehetek!

Sziasztook! ^^
Még csak most találtam ide,de húúú zseniális ötlet ez a Fórum!!
Épphogy csak 1-2 topic-ba benéztem,de már most imádom ezt az oldalt. :heart:

Ezer köszönet srácok!! Szuperek vagytok! :smile:

Üdv köztünk! :slight_smile:

Az már biztos, hogy nincs még egy ilyen csatorna akinek ilyen ötletei vannak. Én személy szerint imádom ezt a fórumot és remélem, hogy még sokáig ilyen marad.

Jó lett a fórum és végre én is bent vagyok. :slight_smile:

Üdvözlet! :relieved: Nagyon jó lett a fórum! :wink:

Hali mindenkinek! Baromi jó ez a hely. Nem tudom eddig miért nem éltem ezzel a jó közösséggel. :muscle:
WeAreTheVR

Anno volt már ilyen, hogy YouTube csatorna csinált saját fórumot, történetesen az Antifaces-re gondolok - persze nem volt ennyire látogatott, meg a témája is teljesen más volt (főleg politikai/társadalmi kérdésekről mentek a diskurzusok az informatika/technika helyett), és sajnos elég hamar el is tűnt - reméljük, ez hosszabb életű lesz, habár ismerve a TheVr feliratkozóinak növekedési ütemét, borítékolható, hogyha megszűnik, akkor nem az érdeklődés hiánya miatt fog.

Üdv,
Tényleg nagyon jó lett a fórum, én csak most csatlakoztam ide, habár már jó ideje nézem Janiékat (twitch-en kb. január óta, youtube-on úgy 2014 óta, bár ezt pontosan nem tudom :smiley: )
De a fórum marha jól fel lett építve és sok jó ötlet van benne, amit más fórumon még nem láttam :smiley:

Üdv mindenkinek!Nagyon király a fórum bánom, hogy nem csatlakoztam korábban de majd most pótoljuk.:slight_smile:

Sziasztok!
Jómagam is a “régi motoros” (cca. 2014) VR néző gamerek táborát erősítem. (Igen, azok közé tartozom, akik még youtube-on pörgették vissza újra és újra azt a bizonyos “Hozzátehetjük azt, hogy még balf*sz is vagyok” mondatot, amit akkor nem sikerült megérteni :wink: )
Ugyan legtöbbször csak a youtube-ra feltöltött VOD-okat van alkalmam visszanézni, ezen igyekszem változtatni! :slight_smile:
Üdv mindenkinek!
We are The VR!:dark_sunglasses:

Ja, és beleolvasva pár topicba, örülök, hogy végül benéztem ide. Csillagos 5-ös a fórum! A youtube komment szekciója a VR-os tartalmak alatt kezdte elvenni a hitem az emberiség jövőjében… szóval: ilyen

Üdv mindenkinek ! :smiley:

@RoG :raised_hand_with_fingers_splayed:

Sziasztok! Elég régóta flangálok itt a fórumon, de még nemvolt időm beköszönni rendesen :smiley:
Nemigazán tudnám megmondani mióta nézem a TheVR-t, de leginkább Pisti rage videói, aztán pedig a tech csatorna tartalma miatt fogtak meg a srácok, illetve Jani meleg pillanatai és ahogy reagál rá Pisti :smiley: Sok sok kis apróság, de whaa, ezért szeretem őket nézni :smiley:

Én személy szerint jobban kedvelem inkább a YouTube videókat, és ebből is a tech tartalmat inkább, viszont a Twitchnek sem vagyok ellenzője, de én inkább az előzöt preferálom (Fucked up FamilyFriendly system) .

Szóval jaah, ennyi :smiley: Pacsi srácok! Szép napot mindenkinek!

Szervusztok!

Tavaly nyáron kezdődött a theVR őrület nálam.
Mióta kijött a Skyrim, azzal játszottam. Volt egy kisnézőszámos csatorna (Codenamesoap), ahol egy-két éve csak skyrim-es roleplay videókat gyártott a csávó. Angolul persze. Aztán öcsém ismerőse mutatta meg Pisti Catmario-s videóját. Kicsit kutakodtam, azóta figyelek. Figyeltem a Dark Souls 3-at náluk, öcsémnek már volt steam-je és nagy gyűjtő is, nála próbáltam ki és játszottam a játékokkal. Azóta lett saját fiókom is steam-re, bár sok játékkal már nem játszok, vagy nem fogok, folyamatosan veszem meg a számomra epic játékokat.

Ha jól emlékszek, az epic legó stream után iratkoztam fel rájuk, majd tovább figyeltem. Nem rég behoztam a lemaradásomat HH-ból, akkor tviccsen, fórumon és discordon is regisztráltam és tovább figyelek.
Időközben feliratkoztam Matsukei, Radics Peti, Nessaj és persze a tech és ofisöl sztímek csatornákra is.
Nagy figyelemmel követem Azmo-t is (véleményem szerint amúgy Azmó képes úgy nevetni, mint Tom Cruise, szerintem meglenne hozzá a hangja).

Jelenleg a PUBG szippantott be a kupa megtekintése után. Sajnos játékokban nem vagyok túl jó lövő. Igazi fegyverekkel jól lövök, de PUBG előtt általában ráhangolódok az Andromeda APEX misszióival.

Hopsz, magamról annyit, hogy hagyományőrzéssel foglalkoztam, amíg volt időm. Normann páncélzatom és fegyvereim vannak, egész jól íjászkodok, értek a karikás ostorhoz is.
Hét évig zongoráztam, rajzot tanultam, pásztorfurulyát és dorombot. Rendezvényeken általában kézi dobbal szoktam kísérni a zenész hagyományőrzőket.
Imádom az ostromokat, csapatunknak saját hajítógépe van (trebuchet), megfizethetetlen az élmény, mikor pajzsfalban rohan egymásnak akár 1200 középkori páncélos barbár.
Jelenleg hivatásosként szolgálok, erről nincs is értelme bármi mást mondani.
Fontos még megemlítenem, hogy mindezek ellenére elég remete szerű egyéniség vagyok.

Sziasztok!

Gondoltam én is beköszönök gyorsan. Már én is nézegetem a fórumot pár hónapja és nagyon tetszik :slight_smile: TheVR-t ha jól emlékszem azóta követem, hogy megismertem őket egy Otherworld-el közös streamben valamikor 2014-ben, ahol különféle VR-os játékokat mutattak be még Oculus DK2-vel :slight_smile: Sajnos egyetem miatt nagyrészt csak VoD-okat és Tech videókat szoktam nézni, de ha van egy kis időm és nagyon érdekel az aznapi játék be szoktam esni Twitch-re is.

Szép napot amúgy mindenkinek! :slight_smile:

Üdv Srácok!!
Nagyon Király lett a Fórum ! Szuper hogy van egy ilyen közösség ahol az ember talál esetleg segítséget vagy szimplán barátokra lel…Egy kép nektek.Szerveremen egy rajongótok meg előlegezte egyszer a házat nektek :smiley: .:sunglasses::wink:

Üdv mindenkinek!
Remek lett a fórum!
Kevés olyan hely van az interneten ahova szívesen, újra és újra visszalátogat az ember, de számomra ilyen minden oldal/csatorna, ami TheVR! :heart_eyes:
Köszönöm! :slight_smile:

@TheVR_Jani
Gratulálok a fórumhoz, megjegyzem van bennetek valami, ami addiktívvá teszi az embert mind a csatorna, mind a fórum felé. Amióta elkezdtem használni a fórumot, gyakorlatilag minden nap fenn vagyok, és még ha nem is írok, böngészgetek hogy hol tudnék kicsit segíteni. Vagy ha azt nem is, legalább beszélgetek egy jót valamiről. Nagyszerű a közösség, sokat tanulok itt, mert mint kiderült sok mindenről gőzöm sincs, vagy beleugrok a hype hullámba egy-egy hardware kapcsán.