Üdvözlet!

Sziasztok, friss fórumozó vagyok! Köszönöm, hogy létrehoztátok ezt a közösséget! A szabályzat és a benne foglaltak királyak és átláthatóak, érthetőek. Annyi, hogy egy “kezdő” fórumozónak, nem annyira átlátható szerintem, de azért vagyunk, hogy felfedezzünk és új tudást nyerjünk köszönjük nektek! @TheVR_Jani @thereal_thevr_pisti
Tisztelettel: Fenyvesi Dávid (THE VR IS ON) :smiley:

Sziasztok!

Csatlakozva az előttem szólókhoz, megjártam már pár fórumot, nagyon jól sikerült, és első ránézésre, remek a közösség is, és remélem én is hasznos és aktív tagja lehetek.

Pacsi mindenkinek! :raised_hand_with_fingers_splayed::grin: #WeAreTheVR

Szép napot mindenkinek!

Úgymond “kezdő” fórumhasználóként nem sok fórumot láttam még. Ez viszont első ránézésre is rendkívül áttekinthető, és természetesen nagyon aktív és segítőkész. Köszönöm, hogy tagja lehetek, remélem én is tudok majd segíteni.

Üdv nektek :grin:

Sziasztok!

Minden elismerés Nektek Srácok hogy a lelketeket kiteszitek azért hogy minden jobb és jobb legyen :slightly_smiling_face: Csak így tovább Srácok :wink:
Köszönöm hogy itt lehetek ebben a nagyszerű közösségben és azon vagyok hogy én is minél előbb Ninjon lehessek! :upside_down_face::grin:

Üdv Mindenkinek!:sunglasses:

@WEARETHEVR

Sziasztok!

Sok hónap TheVR stream nézése után elhatároztam hogy írok most már a fórumra. Ahogy körülnéztem elég hasznos topikok vannak egymás mellet. A fórum kialakítása totálisan 21. századi. Friss, jól áttakinthető, nyomon lehet követni mi merre hogyan megy. Tudom hogy néha a moderátorok idegeire mentem a chat-en, de megígérem itt azért jó fiú leszek.

További szép napot! :smile:

k%C3%A9p

Köszönöm a nők és a magam nevében! :slight_smile: <3

HWD
28951597_594797127519291_4553973002454946713_n