Új gaming config! 300.000ft körül!

Sziasztok! még új vagyok szóval előre elnézést ha bénázok valamit!

Nos , egy új számítógépet akarok összerakni. Ami annyit takar hogy csak a gépház és a benne lévők kellenek, monitor egér stb megvannak azokat nem szeretném cserélni.

“követelmények” a géphez: ddr4 ram,az alaplapba minimum 4 ram slot legyen hogy idővel tudjam upgradelni, Intel processzort szeretnék bele, a keret 300 ezer forint lenne de kicsit feljebb is csúszhatunk maximum 350 ezer forint(ig) köré!

Van egy kis elképzelésem de csak videókártya iránt, az pedig nem más mint a gtx 1060.

Remélem érthetően mondtam el a “követelményeket” , persze ha valami nem okés akkor megválaszolom. Előre köszönöm a válaszokat!

Mainstream vagy Mainstream Plus AMD:

6 Likes

gtx 1060-at mar ne vegyél

7 Likes

és esetleg egy gtx 1660 ti az mai világban megéri? egy Intel Core i5-9400F-el? egy ilyen alaplappal akár Asus TUF B360-PRO GAMING alaplap

Ne bonyolítsd túl.
Ezt megveszed aztán öröm és boldogság.
Max a cpu hűtőt kihagyod belőle jó a gyári is.
Erősebb mint az intel.

3 Likes

Nem, és nem.

2 Likes

köszönöm!

2060 helyett 1660TI 2060 gyenge RTXhez minek vegye akkor

1 Like

Mert RTX nélkül is jóval erősebb? A 1660 TI meg nem éri meg mióta van 1660 Super?

5 Likes

Sokkal erősebb plusz 10fps plusz 40k ért vagy még több ért . Van ahol ezért 1080 at kapsz .

Amiben egyet értek az a Super az jó ár érték arányban van .

RTX 2060-on DLSS-el a legtöbb RTX game ha nem is süvít, de általában a 60fps-el elketyeg. A lehetőség ott van, bekapcsolni nem kötelező.

Ugyanolyan modell GTX 1660 Ti és RTX 2060 között van kb. 15e Ft különbség.

GTX 1660S meg 95-95%-ban ugyan azt tudja olcsóbban, mint a Ti verzió utóbbi kb. redundás lett így.

Ha abszolúte nem kell RT támogatás, akkor meg ott van ALZA-n az Sapphire Pulse RX 5600 XT az új game bundle-el…

5 Likes

Meglesem azt a bundlet jól hangzik . Én Árukeresőn 40k differenciát láttam de ha be tudod szerezni boltból ennél jóval olcsóbban akkor oké . Köszi a választ.

1 Like