Új gép probléma

Sziasztok :smiley:

A napokban vásároltam egy új gépet.

i3-8100
ddr 2400mhz 2x8gb
asus turbo gtx 1060 6gb

A problémám az,hogy ha elkezdek pubg-zni akkor a videókártya 70-75fokon megy,néha 80ba is belekóstol.A ház is forró tőle.A proci az 50fokon megy kb. az szerintem jó.Van valami megoldás erre vagy pubg miatt van?

Többi játénál nem tapasztalok ilyet és Afterburnerrel beállitottam a ventillátort,ha ez számít valamit.

Válaszokat előre is köszi :smiley:

Mókuskerekes blower ventis modellek sosem lesznek hűvösek, ezt tessék elfogadni.

Ami a meleget illeti még viszonylag jó vagy, mert hogy a blower hűtős refkártyák legalább kifújják a kártya által termelt hő nagy részét.

Milyen házban van ez az egész?

De amúgy 80°C-os GPU egyáltalán nem sok. Az NVIDIA referencia hűtője 83°C-on tartja a kártyákat példának okán. Nyilván ahogy melegszik viszont a boost órajelen megy lefelé.

Egy gamer of sprit deathmatch V házban van benne.De akkor ha 80°C-on is megy folyamatosan akkor sem tudom megölni?

Megdögleni nem fog, csak butaság volt blower kártyát venni. Az nem lesz jobb. Ilyen árban amúgyis használtat keresnék a helyedben

Használtan vettem,még garanciával.Egyedül azért vettem ezt a típust, mert viszonylag olcsón hozzájutottam.

De ha nem döglik meg,akkor onnantól nem érdekes :smiley:

Köszi a válaszokat :smiley: