Új gép (pubg miatt)

Sziasztok!

Segítségeteket illetve véleményeteket kérném leendő számítógépem illetően.
Én is eljutottam odáig hogy most már érdemes lenne felújítani öreg pc-met mert pubg allatt nagyon köhög még ultra lowon is.

Mostani konfigem:
Proceszor: Amd phenom II x4 965
Videókártya: Gigabyte gtx 750 ti 2gb
ram: 8 gb ddr3
Tárhely: kb 500 gb + egy 250 gb-os ssd

Amit össze szeretnék állítani
alaplap: GIGABYTE GA AB350M GAMING 3
Proceszor: AMD Ryzen 5 1500X 3.5GHz
Videókártya: Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti OC 4G 4GB
ram: 16GB 2400MHz DDR4 RAM Patriot Signature Line CL17
Tárhely: 2TB Seagate BarraCuda 3.5" winchester vagy 250GB Samsung 850 EVO SSD

Válaszatokat előre is köszönöm!

Tső!
Egy fasza tápot még nézz hozzá, és teljesen korrekt masina lesz így. Kár hogy így elszálltak a videókari árak, mert különben javasolnám a GTX1060 - RX570 - RX580 valamelyikét.

Köszi a választ hál istennek az már van.
:smiley:

Még annyit, hogy 3000-es RAM-mal támadj, nem sokkal drágább de megéri a pluszt Ryzen-nél.

1 Like

Sziasztok!

Bocs hogy ide írok, de nem láttam értelmét egy új topiknak.
Szóval engem is sikeresen megfertőzött a mi Jánosunk (innen is üdvözlöm ha olvassa).
Na akkor a problémám hogy nem tudok a 2 konfig közül választani. Az egyik szinte ugyan az amit lemoru21 kollága is összeállított.

GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti 4GB
Kingston HyperX Fury Black 16GB 2400
AMD Ryzen 5 1600
EVGA 500W
BitFenix Nova
MSI B350 TOMAHAWK

Na és akkor itt a másik ami egy picit low budget kategória.

MSI GeForce GTX 1060 3GB
Kingston HyperX Fury Black 16GB 2400
AMD Ryzen 3 1200
EVGA 500W
BitFenix Nova
MSI B350 TOMAHAWK

Szóval szerintetek melyik lenne megfelelőbb játékra? A 1060 miatt a másodikat választanám, de nem vagyok benne elég biztos hogy a proci kihajtja e. A másikban meg ugye a kártya gyengébb ami gondolom játékoknál számít.

Előre is köszönöm a segítséget

1 Like

A Ryzen 3 elég lesz az 1060-hoz. Így mindenképp a második konfigot vedd.

Akkor még egy olyan kérdésem lenne hogy ezen a konfigon szerinted menne a PUBG HDn mediumban fix 60fpst?

Köszönöm

Szerintem igen.

Szerintem is a második, de a gépházat cseréld le sztem mert egyik ismerősöm aki gépek össze szerelásével foglalkozik szerinte nagyon papírból van az egész gépház.
Nekem ezt ajánlotta : Cooler Master N200 http://compker.hu/termek/11516

Köszönöm a tippet, de én úgy állok a házakhoz ha valamin lehet spórolni akkor nekem az a ház. Azt a pár ezer forintot inkább rááldozom a tápra vagy egy cpu hűtóre amiröl tudom hogy fontos.

De mégegyszer köszönöm a segítő szándékot és remélem hogy hamarossan találkozunk egy 60fps feletti PUBG partyban. :wink:

1 Like

Detto