ÚJ PC gamelésre, véleményezés

Abszolút igazad van.Abban is hogy nem alaplaphoz építünk. Viszont az egy szép alaplap. Ha nincs nagyobb keret, abban az esetben tökéletes amit ajánlasz neki. Fenntartom hogy később lehet megbánja főleg több monitorhoz,de az a konfig amit írsz most jó.
Azért ne sértegess senkit mert valamit másképp lát mint te. Ne billentyűzettel legyél bátor.
Mégegyszer írom, egyetértek, jót írtál neki. Nehogy megint megsértődj

Milyen érdekes… mennyire különbözőek tudunk lenni… :smiley: Nekem szörnyen furcsa, hogy emiatt valaki működtet egy 2. 29 colos monitort, na de te használod, neked kell jó legyen. De ÉN tuti a hardverbe pakolnám a 2. monitor árát és használnám tovább a kisebb monitort a mellékesekre. De ez én vagyok… :slight_smile: A monitor árát belecsapva már 1070 TI - 1080 - 2070 kö9rüli vga mehetne bele…

Na de ezt a nagyon szubjektív részt leszámítva szerintem a lehető leginkább ár-érték arányosabb felállás alakult ki. :slight_smile:

No offense. De hol sértegettelek? Komolyan nem tudom. :smile:

Akkor a 16gb ram jól fog jönni. :smile: Medium/high beállítások mellett vinni fogja a gamet és a videót/facebookot egyszerre. :slight_smile: És a videót ne 4k-ba nézd. :smiley:

a második 29"es majd még bőven a jövő kérdése, egyenlőre marad második monitornak a kis 22"es csak szerencsétlen ősrégi és egyszer egy bögre víz is került bele amióta kicsit nincs egyensúlyban a kontraszt rajta :'D

mit szólsz elektronikusbari hozzászólásához? Ő is csak szórja a pénzt mi?

:man_facepalming: Miért vagy toxic? Most komolyan magyarázzam el? Jó.

Nem, ő nem szórja a pénzt.
Te:

Számold össze. :slight_smile:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! :slight_smile: Gamelésben szép új évet mindenkinek! :slight_smile:

Engem hagyjatok ki… :smiley: Én csak a személyes preferenciámat írtam le, ami az elköltendő pénz mennyiségében nem jelent változást. :slight_smile: Én értem amit fentebb ajánlottál, a lényegi részben, hogy az x470 fölösleges ebbe a konfigba, egyetértünk mindannyian. :wink:

Neked is. :slight_smile: @lengyelb @VizesNinjonKovacs kérlek :lock: :slight_smile:

Még egy utolsó bonus kérdés Cursaial 250GB MX500, M.2 vagy SATAIII?

Az m.2 egy szabvány. :slight_smile: Azon belül van pcie és sata. A pcie gyorsabb, de átlag felhasználónak felesleges. De értem, hogy mit szeretnél. Sata 3 jó lesz. :slight_smile:
link

Köszönöm :slight_smile: