Új PÉZ rendszer (hibák és kérdések)

Tegnap (jun 7.) ugyebár Jani beállította a Revlo helyett (ami meg fog szűnni) az új rendszert, a StreamElements-et.

Az első kérdésem: akkor mostantól a csak a “SuperModerator” tud pontokat adományozni a chat-ben lévőknek? Én így láttam.

A második kérdésem hogy csak nekem van-e kevesebb PÉZ-em a Revlo-ban számoltakhoz képest (kb 600)? És ez most nem vicc, tényleg eltűnt 600 PÉZ úgyhogy a kíméljetek a szarkasztikus megjegyzésektől, meghogy hogy van képem ilyesmit számonkérni ha nem vagy moderátor, meg feliratkozó…

A válaszokat előre is köszi! :slight_smile:

rossz ez a hangnem…
azt h eltűnt péz mindenkinél fenn áll nekem 2300
de ez a rendszer átállása miatt van,
remélem én is h lesz egy kis oktatás majd, ahogy revloról is volt,
türelem, most E3 a fontos!

Nekem is kevesebb lett 1000 pár száz péz el de nem nagyon zavar, nem a pézért nézem a srácokat :slight_smile:

Az elveszett PÉZekre egy teóriám van, az hogy egy korábbi mentés került a streamelementsbe, csak hatalmas adat mennyiség feldolgozása miatt nem lehetett egyből elindítani.

A revloban is volt !bonus parancs és ott is csak a supermoderator tudta használni. Viszont itt nincs a makeitrainnek megfelelője.

Lassan kész lesz viszont a a twitch saját hűség mérő rendszere, így valószínűleg ez a streamelements csak átmeneti. Meg ugye nincs Giveaway opciója.

1 kedvelés

Köszi a választ!