Új számítógép összeállítása. És összerakása

Szia. Sziasztok akik rá találnak a post-hoz(vagy miez) Gép vásárlás elöt álok meg van a terv csak nem tudom hogy menyire lesz jo a build.Egyébként gamelésre lesz használva ésetlegesen néha stream/video-ra.
Ezt már elöre meg lesz irva hogy legyen átláthatobb.

A build a következö:

ASUS AM4 ATX PRIME X570-PRO “Motherboard.”

AMD Ryzen 7 3700X 3.6GHz (4.4GHz) “Processor”

Nem tudok dönteni szint ugy.

1. NZXT Kraken Z63 “Processor cooler”

2. COOLER MASTER MASTERAIR MA620M

KINGSTON HyperX FURY RGB 32GB Kit (2x16GB) DDR4 3200MHz CL16 “Ram lesz 4 bent a lapban”

COOLER MASTER MASTERCASE H500P MESH ARGB White “Gépház”

Vagy
ARMAGGEDDON Kućište NIMITZ TR7000 White

Vagy ha van valakinek van jol szelözö fekete szintü gépháza azt elfogadom mert olyant keresek (korlátolt a kinálat mert szerbiaban élek csak innen tudok rendelni “Gigatron”)

GPU
Nem tudok dönteni mi lenne a leggjobb döntés"melyik lenne a legjobb" És nvidás vagyok gpu téren szoval ami lehet az nvida legyen.

1. ASUS Dual GeForce GTX 1660 SUPER EVO OC Edition 6GB GDDR6

2. EVGA GeForce GTX 1660 SUPER SC ULTRA GAMING 6GB GDDR6

3. GIGABYTE GeForce® GTX 1660 Ti OC 6G

4. EVGA GeForce RTX 2060 KO GAMING 6GB GDDR6

ASUS Dual GeForce GTX 1660 SUPER EVO 6GB GDDR6

CHIEFTEC GPE-700S 700W Eco (Már nálam van meg van várásolva)

1080p (1920x1080 Resolution)
Bilenytyüzet egér változik szinte mindig.
És nem utolsosorban.

KINGSTON KC600 SSD 2.5" 1024GB, SATA III (1terabite) lesz ugy tervezem hogy 2 esetlegesen 3 legyen.

És egy SAMSUNG SSD 970 EVO PLUS 1T, NVMe M2 2280

A javaslatokat meg köszönöm kb márciusig meg akkarnám csinálni uj évig tartom a postot Sajnos elégé kis idöben tudok lenni gép elöt de amig van idöm gépelek csak nem tudok mert a game 70 80% át csak 20 fpsel viszi :confused: Egyik barátom segitet össze álitani a jelenlegi gépemet ezt a gépet is ö terveszte csak bisztosra akkarok menni hogy minden klapol ahogy van a pénz esetemben nem számit mert van elrakva félre.Helyesirás figyeltem hogy néztem de ehh inkáb hagyuk.Buko volt ez az iskola dolog.És kérem ne legyen ez a föszempont hogy nem tudok irni igen tudom!(De azért még élek OK!)
A régi számitogép el lesz adva majd idövel Nics alkatrész max a hdd de az se bisztos.Csak néha fogom nézni amikor rá tudok nézni a postra Linken nincsenek mert uj tag vagyok(amugy nem csak a forumon)na mindegy.

És ha kihagytam volna valamit kérdezetek.

Végigolvasom mindjárt, de elöljáróban annyit, hogy azt a tápnak csúfolt Chieftec borzalmat küldd vissza. Főleg egy ilyen buildhez ne akarj valamit, amit kinyírhatja az egészet.

Addig nézd át a build ajánlót:

Kártyából, ha belefér, inkább 3060Ti.

970 EVO full felesleges, ha kell az NVMe, akkor a Kingston A2000 fele annyiba kerül. SATA-ból a Crucial MX500 jobb minőségű, gyári 5 év garanciával.

RAM inkább Crucial Ballistix vagy Patriot Viper 3600 MHz-es kit.

3 Likes

Videókártyával én is bajban vagyok most,már csak az hiányzik a buildemből

Az a baj it szerbiaban nem nagyon tudok választani mert ahogy montam ez a boltot tudok rendelni fixen :confused: de körbe nézek hát ha van. És köszönöm

1 Like

találtam egy “GIGABYTE GeForce RTX 3070 GAMING OC 8GB GDDR6” de van egy GIGABYTE GeForce RTX 3080 GAMING OC 10GB GDDR6X is nem nagyon drágáb de gondolom jobb xD :confused: Tápbol találtam egy ASUS ROG Strix 750W Gold az a baj hogy korlátim vannak :confused:

De muszálj leszek más hol is nézni

1 Like