Új tag a TheVR-ban

Érdekes amit írsz, valóban ezek a kategoriák nem nagyon szoktak szerepelni… de pl VR tartalmak sem nagyon voltak mostanában :smiley:

Arra ugye építik a cuccot az új stúdióban, mostmár van helyük :slight_smile:

Laci, a Tech2-ből most maradt egyedül a csatornán, igaz, ha jól tudom nem debreceni, de elég kompetens.

Szerintem nemtől és nyelvtől függetlenül, ha marad a minőség és mi több tartalmat kapunk vagy esetleg a srácokról le vesz egy kis terhet, azzal mi csak jól járhatunk. Biztos lesz aki nem tudja majd befogadni az új helyzetet, de neki nem kötelező minden adásnál jelen lenni. Ninjon szív, ninjon lélek, ninjon maradok amíg élek.:grinning:

Nyílvánvaló egy új tag a legkényesebb pont, hisz gondoljatok bele, az egész brand két emberre van építve Pistire meg Janira. Több mint fél milla embernek ők a Thevr. Ha fel is vesznek valakit szerintem az úgy lesz ott mint Thevr+ xy, nem. mint három személyes TheVr. És a közösség nagy része nem fogja elfogadni egyből ez előre látható. Idővel beleszoknak de ez tartalomfüggő is. A srácok nagyon meg kell nézzék milyen területre vesznek fel embert. Egy tech videó simán kimehet más emberrel, de mondjuk Pisti délutáni streamjeit nem lehetne váltani. Happy hourben szintén nem tanácsos lecserélni senkit mert az is főleg a személyiségükre van építve. Esetleg ilyen pubg meg hasonlók mehet, az eddig is volt másokkal. Az új beszélgetősekre kíváncsi vagyok, lehet oda kell majd ember. Mindenesetre ha új ember felvétele megtörténik nagyobb hullámot fog kelteni mint eddig bármi más. Mint ahogy sokan írták eleinte tényleg csak közösen érdemes streamelni hogy az emberek szokják a szitut, masképp Matsukei2

Én eddig végig alkalmazkodtam, volt ami nem tetszett, de elfogadtam. Szerintem amennyire el lehetett ezt tolni annyira húzták a végéig. Itt már tényleg arról van szó, hogy, ha több tartalmat akarnak ahhoz bővülni kell. Nekem is mindegy ki jön, legyen hasonló értékrendű, mint ők és kész. Az, hogy fiú/lány tökmindegy, bár azzal egyet értek, hogy egy lány jó lenne pl.: Happy Hour-ben, mivel más szempontból tudna hozzászólni. Én várom mi lesz, de nem igazán izgulok a dolgon.

Én úgy gondolom, hogy bárki is lesz az új tag, a srácok mindenképpen ismerik személyesen is.
Én két emberre tudnék tippelni. Sonziii(Bár ő talán utalt rá, hogy szerepelni nemigen szeretne) és a másik személy Dzsorni. Ő például a Twitch Higlights videókat gyártja már egy jó ideje úgy, hogy sokaknak le sem esik, hogy nem is a srácok vágják.
Ha nem is ők akkor mindenképpen egy olyan személyre tudnék tippelni aki több lábon megáll. Tud szerepelni, videót vágni, kamerát kezelni, egyéb technikai problémákat elhárítani stb.

Mikor hallottam a videóban, amit Pisti mondott, hogy új tagot vennének fel, először kicsit félve fogadtam. Nem azért, mert attól félnék, hogy Pistiék elveszítik így egyediségüket vagy mert nagyon új lesz az egész. Hanem mert ahogy már fentebb más is írta, hogy ha rosszul vonják be, darabokra fogják szedni a közönség azon tagjai akik a rosszabbik felét teszik ki a csapatnak.
Viszont izgatottan várom, mert az látszik, hogy elfogyott az erejük és idejük is Pistinek és Janinak. Ráadásul a magánélet is már egyre inkább a háttérbe kerül nekik, és azt se ártana kicsit megnövelni. Így én mindenképpen jó ötletnek tartom, sőt már korábban is gondolkoztam azon hogy miért nem vonnak be még vkit? Könnyebb lenne nekik is. Remélem hogy fokozatos bevonással történik majd az új arc felvétele, és remélem a közönség is pozitívan fogja fogadni. Hogy hova érkezik az igazából mindegy nekem, a lényeg hogy jó egyéniség legyen és ne akarja utánozni Janit és Pistit.

@meteoric87 pont linus-ékat szándékoztam én is felhozni példának. +jó fej emberek csak színesítik a műsort, szóval csak hajrá.

Tech témában akár egy olyan “sorozatot” is szívesen látnék, ahol megépítik pl a @sutyomatic által összeszedett build ajánlós buildeket, és letesztelik, azonos játékokban, így konkrétan megmutatva hogy az ár/érték arányban, az adott árban a legjobb buildek valójában milyen teljesítményt is nyújtanak.

Érdekességképp, hogy mennyi munka is egy videó elkészítése és egy nagy csatorna üzemeltetése: