Új tag a TheVR-ban

Nope. Egyrészt nem értek a vágáshoz, másrészt jelenleg kizárt hogy leköltözzek Debrecenbe. :frowning:

Legutoljára valami nyaralást “vágtam” 15 évvel ezelőtt Windows Movie Makerben. A professzionális kamera felszerelést meg csak latasbol.

Budaörsről (Vasudvard :smile: ) kicsit messze lenne Debrecen, pláne kocsi nélkül. Albérlet nem játszik hamár van saját tulajdonú.

De a gondolatot köszönöm. :slight_smile:

Kell annál jobb? :joy:

Én is pont sutyimaticra/meteoric gondoltam :slight_smile:

Örvendek az új tagnak/tagoknak. Nekünk a közösségnek elfogadónak/megértőnek kell lennünk. (nem dislikeolni a videót és Pisti/Jani jobban csinálta volna kommenteket dobàlozni) ettől tartok azért :frowning:

Biztos vagyok benne, hogy ilyenek már csak trollkodásból is lesznek.

Én egyébként nagyon örülök a dolgonak, ahogy más topicban is mondtam már, a JÓ magyar nyelvű tech csatornák piaca elég üres, és ketten láthatóan nem bírták rendesen vinni. Ritkán voltak buildek, CPU/GPU tesztek stb. Ezek rendkívül időigényesek (gondoljunk bele, egy alaposabb teszt 20-30 játék/program, minden teszt lefuttatva legalább 3x, ha csak 5 perc egy teszt, az is 8-10 óra, és akkor még csak 1db GPU/CPU lett letesztelve, és még nincs kész az anyag, csak a tesztek futottak le), szóval egyértelmű hogy ketten ezt nem képesek vinni, és kell az az új ember. Biztos vagyok benne hogy olyat választanak majd aki alkalmas a feladatra.

Ha jól emlékszem itt a fórumon is van valaki akinek van saját, kicsi techcsatornája, de jó minőségben dolgozik (sajna nem ugrik be a neve :frowning: ), akár ő is jelentkezhetne. Ha magára ismer az illető, hajrá :smiley:

Elég üres? Gyakorlatilag nincs ilyen :slight_smile: Remélem a srácok találnak valakit, akire bátran rá tudják bízni a témát, nem lesz egyszerű menet az tuti, de kíváncsian várom a fejleményeket :slight_smile:

https://www.youtube.com/channel/UCL-UC_XXRPgaR57iXQ8G5Yg
Erre gondoltál?
Én is gondoltam rá hogy neki is kéne jelentkezni :grinning:

Ennek a srácnak a videója alapján vettem a G203 egeremet :smiley: Elég összeszedett és letisztult videói vannak, több subot érdemelne :smiley: Őt például szívesen látnám a srácok mellett.

Áh, igen, ez az!! :slight_smile: Csak tudnám mi a nickje itt a fórumon.

Oké, hogy nem saját csatornája lenne, de nem 400 hanem 400.000 emberhez jutna el :slight_smile: + ez ugye rendesen főállású munka.

Tetszik. @ironduck058 Őt keressük. :smiley:

Yess :slight_smile:

Az anyagai is jók, normálisan beszél, és vág is :smiley: Szerintem csak be kéne küldenie a csatorna linkjét a srácoknak hogy tessék nézzétek meg, instant felvéve :smiley:

Őt támogatnám. Néztem a videóit és nekem nagyon igényesnek tűnik. A hangja is nyugtató.

Teljesen jó tartalmakat csinál ez a srác. Ha szeretné csinálni, megoldható neki Debrecen, és nincs is más melója, akkor Ő már most Vr Ready :joy:

Na ilyen, a munkájára hasonlóan igényes emberre van szükségük Pistiéknek.

Srácok…egészen elképesztő, amit olvasok. Éppen az új videókon dolgoztam (mivel bizony lesznek! :smiley: ), amikor láttam a TheVR videóját és hát…
Már készül a bemutatkozó videó (nem listázott, csak a sárcoknak lesz látható a jelentkezés miatt), úgyhogy próba cseresznye. De amit itt olvastam az nagyon jól esik, köszönöm! :slight_smile:
Reméljük a legjobbakat!

Hajrá! Sok sikert! :slight_smile:

Sok sikert hozzá! Remélem összejön :slight_smile:

Oké, részemről +1 szavazat a The HUB-nak!:raising_hand_man: A csatornáján látottak (és hallottak!) alapján, el tudnám képzelni a srácok mellett, mondjuk tech vonalon.

Szóval hajrá, hajrá!:crossed_fingers:

Sok sikert és várjuk az új videókat a saját csatornára is! :slight_smile: