Új tag a TheVR-ban

A videóid alapján én részemről is +1 :slight_smile: és Sok sikert! Egyébkén szereted a DC filmeket? :stuck_out_tongue:

Emlékszem , hogy amikor a lila hajú csaj szerepelt annó a videóba akkor mindenki szidta őket és még nekik kellett bocsánatot kérni. Csak olyan kommentek voltak , amiben a csajt és Pistiéket ócsárolták. Egy ilyen döntés régen szóba sem jöhetett volna , de hát ők tudják…

Akik akkor úgy viselkedtek, azok voltak a fszok, nem Pisiték… És szépen el is vitték szerintem ezzel őket a rossz irányba, már réges rég szükségük lenne plusz emberre.

Mi az, hogy szóba se jöhetett volna? Az és akkor jön szóba, amit akarnak. Hidd el, a többségnek nem lett volna kínja vele. Kommentekben meg úgyis a nyivákoló kisebbséget látod csak, mint kb. mindenhol.

Abban a helyzetben sem a lila hajú kiscsaj, sem a Pistiék nem voltak hibásak. Vagyis hát a Pistiék egy picit, de nem azért mert meghívták a csajt, hanem amiért sok más ember is részben, mindjárt kifejtem. Személy szerint én bírtam a kiscsajt, aranyos volt. Talán írtam is a komment szekcióba valami olyasmit hogy tök jó hogy hívtatok vendéget. Ahol el lett baszva a dolog egy picit, és talán ebben hibáztak is a Pistiék + több száz ember, hogy nagyon fel lett fújva a dolog. Nem a pozitív kommenteket emelték ki - voltak azok is pedig dögivel - hanem a gyökerek kommentjeit, és úgy szintén azok a hozzászólok akik szintén ezzel kezdtek el foglalkozni. Bár Pistiék részéről szerintem az is jelen volt, hogy sajnálták a kiscsajt a gyökér hozzászólók miatt és talán hibának érezték az egészet. Nem, nem volt az se hiba, szetintem, és szerintem a bővülés is szükségszerű, + vérfrissítő. Aki meg kamerák elé kiáll, az vállalja hogy lesznek kiknek ő nem szimpatikus. Gyökerek meg főleg. Mindig is voltak, vannak, lesznek. Nem az ő kommentjeikkel kell foglalkozni, de szerintem azóta erre a Pistiék is rájöttek.

A Nolan-féle Batman minek számít? :stuck_out_tongue: mert az zseni.