Új táp csak iponról!

Sziasztok srácok egy 750w es táp ajánlásra lenne szüksegem és csakis az iponról,ugyanis garanciára ment vissza de se megjavítani se kicserélni nem tudják de ha veszek másikat akkor kicserélik rá. Coolermaster MWE gold 750w volt eddig.
Előre is köszönöm az ajánlásokat!

Ajánlott tápegyég szériák

Seasonic Focus GX széria jelenleg ár-érték bajnok.

Ha esetleg nincs, akkor 80+ Goldból alternatív megoldások:

• Be Quiet! Pure Power 11 (sima, félmoduláris)
  • Be Quiet! Straight Power 11 (teljesen moduláris)
  • Bitfenix Formula (fix kábeles)
  • Bitfenix Whisper M (teljesen moduláris)
  • Cooler Master MWE Gold
  • Corsair RMi, RMx széria (teljesen moduláris)
  • EVGA SuperNova GQ (félmoduláris)
  • EVGA SuperNova G3 (Leadex II beles, teljesen moduláris))
  • EVGA SuperNova G5
  • Fractal Design ION+ /80Plus Plat/
  • FSP Hydro G & GE (teljesen moduláris)
  • SilentiumPC Supremo L2 & M2 Gold (SAMA Armor beles, egyelőre OK.)
  • SuperFlower Leadex II, Leadex III (teljesen moduláris)
    (itt tessék figyelni, mert van ahol csak a OEM/bulk verziót árulják (zacsis) és csak 2 év garral.

Forrás

2 Likes

A régihez hasonló árban talán Corsair TX-M széria van. Cseréltesd arra esetleg, az elméletben megbízható belű.

1 Like

Most nem a pénz a lényeg számomra,A fractal design ion+ 760w 80+ plat-ot nézem de iponon csak 1 év gari van rá,így lehet passzolom ,de lehet megpróbálkozok magam berakni, kezdőként érdemes nekiállnom egy tápot beszerelni? Nem nagyon értek hozzá

Rendelj nyugodtan iponból fractal-t, a honlapon rajta van a retailers listán ITT.
Ebből következik, hogy ha innen veszed ugyanúgy 10 év érvényes rá, mert a gyűrtó annyit kínál, viszont ha baj van vele lehet hogy a fractal design-al kell felvenned a kapcsolatot, és nem az ipon-nal.

Ezzel meg lehet nagy fejtörést okozol magadnak. Szerintem a kábelezés az egyik legnehezebb (az alkatrész kompatibilitás után) ami a gépépítésben felléphet. A kábel menedzsment még a tapasztaltaknak is nehezére esik néha. Ha gondolod meg tudod csinálni te is, de ha az ipon megcsinálja, akkor szerintem az jobb megoldás.

1 Like

Megnéztem az oldalt nem értem hogy te mire gondolsz,az ipon csak úgy szereli be ha tőlük sés hozzájuk rendelem,ezek szerint ha máshonnan akkor azt nem szerelik be csak visszaadják a réginek az árát.

Rendeld nyugodtan máshonnan, azt az 5db kábelt bekötni nem nagy hakni.

1 Like

Köszönöm srácok a segítségeket,A Corsair RMx széria mellett döntöttem így hazaküldettem a gépet és emagról megvettem a tápot amit majd beszerelek.

1 Like