Új webshop a láthatáron-Megbízható?

Sziasztok!
Régóta tervezek pc-t építeni, már nyár óta nézegetem az alkatrészeket és azok árait. Nyilván szeretném minőségi hardverekből, de a lehető legkisebb költségekkel megoldani a buildet, magyarán a boltok közül a legolcsóbbat választani. A minap dobta fel nekem a google a VIZNA nevű technikai webshopot, ahol baromi olcsó kb minden, a többi bolthoz képest.

(Dobok 2 linket összehasonlításhoz) :

Amint látszik elég nagy árkülönbség van, ezért kicsit bizonytalan vagyok a VIZNA-val kapcsolatban, túl szép hogy igaz legyen. :smiley:

Szerintetek megbízható?

Amúgy a build úgy nézne ki hogy:

GIGABYTE B450M DS3H
Ryzen 5 2600 (sima)
GTX 1660 6gb kártya
Cooler Master Elite V3 600W táp
G.SKILL Aegis 16GB (2x8GB) DDR4 3000MHz ram
Kingston A400 2.5 240GB SATA3 ssd
Toshiba P300 3.5 1TB 7200rpm 64MB SATA3 hdd
SilentiumPC Signum SG1 ház

Válaszotokat előre is köszönöm!

4 Likes

Mennyi a kereted a buildre? Az A400 mindenképp felejtős, rengeteg gond van vele.

3 Likes

200-220k max
Tényleg problémás? Pedig bent van a topban…

Az nem azt jelenti, hogy jó is :smiley:
Zenéből sem az a jó, ami a trendingben megy :smiley:

Szerintem egyébként a build ajánlóbol válaszd ki a megfelelőt, és azután tudsz rajta változtatni, amit még szeretnél.

5 Likes

Igen, valóban az. Azért van a topban, mert mindenki azt veszi, mivel olcsó. Gondolom tápok közt meg Chieftec és társai vannak a topban. Az ajánlót itt találod:

3 Likes

Az elmúlt pár évben lejjebb toltuk hatodik helyre árukeresőn a sok ócsározással :smiley:

4 Likes

Ideje volt :smiley:

2 Likes

Ne ezt a lapot vedd meg , inkább Asrock B450 Pro 4 vagy Pro4M /Msi B450 A-Pro Max /Tomahawk …

2 Likes

Üdv mindenkinek!

A weboldal úgy néz ki csalás, semmiképpen ne rendelj!

https://forum.thevr.hu/t/atveros-oldal-vigyazzatok-vizna-hu/ - Itt jelezték többen, köztük én is,hogy nem elérhetők telefonon, emailre nem válaszolnak miután átutaltad az összeget! MESSZIRŐL KERÜLENDŐ! 22 236 Ft-om bánta ezt a kalandot.
viznarendeles

Örök érvényű szabály, hogy nem bejáratot oldalon ne utaljatok előre!

Illetve, ha szemmel látható összeget költötök el valahol szerintem megér 10 ezer forintot is akár, hogy tudjátok érvényesíteni a garanciát. Értem ezalatt, hogy nem a legolcsóbb oldalról rendel az ember aminek a weboldala még a https protokoll-t se ismeri hírből se…
Háztól házig garancia is megéri ilyenkor, ha csak nem akar valaki 3-5k elkölteni arra, hogy eljusson a céghez a termék meg vissza…

1 Like