Újévi Jókívánságok!

Nagyon Boldog Új Évet Kívánok Minden Ninjonnak! :blush::blush:

Nagyon Boldog Új évet kívánok Mindenkinek! :blush::slightly_smiling_face:

Boldog Új Évet kívánok Minden Kedves Ninjonnak és persze Janinak és Pistinek is! #WeAreTheVR :slight_smile:

Új vagyok még itt de:
BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK! :blush::tada::clinking_glasses:

UTP-ben Gazdag, boldog új évet kívánok mindenkinek!!! :smile: :sunglasses: :wink:

VR-ban gazdag Boldog Új Évet Ninjonok! :tada:

BÚÉK Mindenkinek! :fireworks::tada:

Bonfireben gazdag újat minden Ninjonnak :):sunglasses:

Boldog újévet kívánok :slight_smile:
Örülök, h újra megtehetem itt fórumon!

Mindenkinek Sikerekben Egészségben Gazdag Békés Boldog Új Esztendőt Kívánok
Ezúton szeretném az éves munkáját megköszönni Komzsik Jánosnak És Fábián Istvánnak minden Moderátornak, Ninjonnak és az egész Közösségnek. Remélem Jövőre újult erővel kitartással és a TheVR közösségbe való hittel küzdünk le minden akadályt.

Eredetileg donate formájában akartam beküldeni a Lego stream egyike alatt, de mivel nem sikerült, ezért lehet, itt jobb helye lesz. Hajrá mindenkinek 2019-re! :slight_smile:

Jani okos, Pisti rage-el,
Tartalom így nem vész el.
Ha népünket Te vezeted,
Internetünk naggyá teszed.
Ninjon sereg szája jár,
Egyet mond csak: WeAreTheVR!

Mindenkinek BÚÉK! :heart:

Én ezzel a kis Photoshop magic-el kívánok Boldog Új Évet! :smiley:
image

Nagyon Boldog Új évet kívánok Mindenkinek! :slight_smile:

Boldog Új Évet mindenkinek! :grinning::beers::champagne::clinking_glasses::tada::confetti_ball:

BUÉK mindenkinek! :slight_smile:

Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek! :slight_smile:

Hűha… ismét eltelt egy év, és ismét írhatok ide Nektek is. Nagyon örülök, hogy még mindig részese lehetek a Közösségnek és elképesztő mindaz, ami idén történt a Srácokkal és a csatornával. :slight_smile:

Nagyon-nagyon szurkolok, hogy jövőre minden, de legalább egy nagy része annak, amit a Srácok elterveztek, megvalósulhasson. És remélem nagyon sokáig láthatjuk még őket. :slight_smile:

Így szeretnék Nektek is egészségben, nevetésben, szeretetben gazdag nagyon Boldog Új Évet kívánni! :fireworks: :blush: