Ultrabook 350k-ig ---> Acer Swift 5?!

Sziasztok!

Ultrabookot keresek 350k-ig bezárólag.
Ritkán fotó és videó szerkesztés, legfőképpen film nézés, böngészés és weblap készítés (Wordpress)-re lenne használva.

Ezt néztem ki. Kérdés megfelel -e az elvárásaimnak? :slight_smile:

Előre is köszi!

Én lehet hogy egy LG Gram-et néznék ha nagy mozgathatóság és üzemidő kell, de az általad választott modell is teljesen jó.

Acer párti vagyok, legalábbis laptopok tekintetében mindenképpen.

Köszönöm a megerősítést, valószínűleg ő lesz a befutó. :slight_smile:

Én is hasonló árkategóriában kerestem nyáron ultrabookot egyetemhez, nekem az Asus Zenbook UX410UA-ra esett a választásom (akció végett), kb ugyan ezzel a specifikációkkal (kivéve a procit, ami i5 8250U).

Bár tejesen megvagyok elégedve az Asus-szal, de az Acer-ről is sok jót hallani, szóval nem gondolnám, hogy sokkal jobb felszereltséggel találnál mást, mint amit linkeltél. (Viszont az integrált videókártya kevés lehet a videó szerkesztésekhez.)

Ha nem kell gaming, egy erősebb processzor hosszú távra mindenképpen jobb választás

Nekem ami az Acerből hiányzik, (legalábbis a leírásokban sehol nem láttam) az a Thunderbolt csatlakozó.

Ebben az ultrabook kategóriában szerintem a Gram a legjobb opció.

Esetleg ami még jó opció (csak itthon nehéz beszerezni) az a HP Envy széria, AMD procival, mert azokban van egy normális integrált gpu, ami videoszerkesztésnél jól jöhet, és az áruk sem valami borzalmas.