Update: Hard Mode Challenge autó Tata-Tatabánya-Oroszlány irányból tele

Szabad ülőhelyek vannak a március 23-i eventre a kocsimban, így aki a körnékről menne, jelentkezhet.
Tata-Tatabánya-Oroszlány és környéke az indulás.

Nincs beugró. Ingyen fuvar lesz :smiley: Cserébe fel kell mutatnod a jegyed, nehogy csak egy pesti fuvart zsákolj be :smiley:

Hello Tatabányáról jönnék vagy de természetesen teljesen mobilis vagyok ha más jobban útba esne bárhova képes vagyok eljutni :smiley:
Üdv Ádám

ok, helyed foglalva

Maradt még 2-3 hely

Rendben köszi most küldjem a jegyem vagy elég beülőnél?? :smiley:

beüléskor kell csak :grinning:

Szia, én is Tatabányáról jönnék :smiley: Élnék a lehetőséggel, ha van még hely :smiley:

Van még szabad hely, akkor foglalva Neked is.

Köszönöm szépen. :slight_smile:

Én is jelentkezem a helyre, Márcsak az a kérdés hogy Hánykor lenne az indulás, és a tatai Kapucinus Templomnál lennék gyeni71 , Mint a legutóbbinál :slight_smile: s Köszönöm Szépen :slight_smile:

Akkor ezennel beteltnek nyilvánítom az autót.
Még szervezés alatt van a pontos indulás, de valószínűleg Tatabányán kezdek és utána Tata és onnan fel a pályára. Ha jól gondolom, akkor mindenki szeretne nyitásra ott lenni.
@pannok93 @cuteevelin @Konaya20 ugye?

Igen :hugs:

Hát maga a Kapunyitás az 09:15-re esedékes gondolom, tehát lehetséges részemről :slight_smile:

Akkor lassan elkezdünk számolgatni is.
Tahát legkésőbb 8:15-kor el kell indulni Tatáról.
Előtte legalább egy fél óra a tatabányai beszállás. Még @pannok93 -al pontosítok helyszint és meg is lesz ez a kör.

a Hazaút az mikorra várható, Kapuzárásig, azaz 20 óráig tartva, majd azután Menetel van? :slight_smile:

Mindenki a végéig maradna, illetve mindenki vissza is menne?
@cuteevelin @Konaya20 @pannok93 ?

Nekem 20:00-ig kiváló és azután is ha úgy van :slight_smile:

Igen és igen :slight_smile:

Igen a végéig és igen vissza is :slight_smile:

Szintúgy a Visszaút is menne Számomra :slight_smile:

nyugtázva :+1: