Uplay account csatolás

Sziasztok. Lehetséges Uplay accountal játékot keresni ami a gépre van telepítve?

Steamen tudom, hogy van olyan opció, hogy játék hozzáadása. 2 Uplay accom van. Az egyiken a steams For Honor a másikon pedig Uplayes. Szeretném a steames For Honorral ellátott accountal felismertetni azt amit a Uplay account leszedett. Lehetséges ez valamilyen úton módon? Hozzá lehet valahogy adni? a Steam letöltése botrányosan ingadozik és semmi hangulatom lekínlódni vele :smiley:

Lehetséges.
Igen.
Igen.

Asszem minden kérdésedre válaszoltam :smiley:

Végül is a kérdésre válaszoltál jogos :smiley: Azt is tudod, hogy lehet hozzá adni? :smiley:

https://forums.ubi.com/showthread.php/1802524-How-do-I-activate-my-Steam-games-to-UPLAY

Nem steam accot akarok aktiválni Uplayen. Uplayes gamet akarok felismertetni egy másik Uplay accal.

What?
Még mindig nem értem, de ahogy látom a többiek se :smiley:

1 kedvelés

megnyitod a játékot uplayen belül és az install/play alatt ott a locale game files

1 kedvelés

Van 2 Uplay accom.
Az egyiken van egy For Honor ami egyenesen a Ubistoreból van ezt szeretném a másik Uplay accon is használni :smiley:

Köszönöm soolerirl már lesem is

Szerintem mindenképpen át kell hozzá jelentkezni, mivel azonosítani kell magad, hogy tényleg meg van-e a játék. 2 uplay accot nem tudsz összekötni.

1 kedvelés

Megtaláltam amit írtál de sajnos " locale game files " nincs ott gondolom mert magát a játékot úgy látja, hogy nincs telepítve :\ van egy olyan érzésem, hogy Anttarax-nak lesz igaza és nem fogom tudni ugyan azt a játékot 2 accon használni.

Pont hogy akkor kell ott lennie a locale game files-nak hogy ha nincs telepítve.
Helyesbítek Locale installed games van ott, és még olyan játéknál is ami még sose volt telepítve a gépre.

k%C3%A9p

1 kedvelés

akkor valami nálam nem tuti

Azért nem engedi keresni mert látja, hogy fent van már egyszer. Rejtve volt. Telepített játékok közé sorolja csak kezelni nem tudja. Szürkén mutatja és nem engedi elindítani.3

1 kedvelés

steamen vetted meg?

Igen de már megoldottam a problémát. A Uplayes változatot kimásoltam a gyökér könyvtárból aztán indítottam steamen egy letöltést. Megállítottam a letöltést bemásoltam a Uplayes verziót és folytattam a letöltést. Kicsit szagolgatta a steam majd frissítette meg leszedett hozzá pár dolgot és kész is. Több órányi letöltést spóroltam meg így :smiley:

1 kedvelés

@lengyelb, zárást kérek.

köszönöm a segítséget mindenkinek! :slight_smile:

1 kedvelés