V4 Future Esports

Sziasztok ninjonok!

Nem tudom idetartozik-e, ide illett a legjobban szerintem.

Március 23-25-ig lesz megtartva a fentírt esemény, a BOK csarnokban.
Eddig nem-igen van kivel menjek, ezért gondoltam kiírom, hátha találok valakit.
A rendezvény mellesleg ingyenes, csak előzetesen regisztrálni kell.
Szóóval akinek van kedve hozzá, az nyugodtan írjon megbeszélni a részleteket!

Köszi, hogy elolvastad.

UP: Nagyon jól telt a hétvége. Szombaton @Teegrah társaságában, vasárnap @Teegrah, @lengyelb, @szabo_bianka15, @TheVR_Jani, Pisti és még sok más kedves néző társaságában. Köszönöm ezt a vasárnap délutánt, felejthetetlen élményt szereztem magamnak.

gumiabroncs kilép.

3 Likes

Szia! te vagy Gumiabroncs? :open_mouth: Ki nem találtam volna. ^^ Én megyek a párommal együtt, hogy melyik napon/napokon azt még nem tudom, megvárom amíg részletesebb info lesz. ^^ De már a regisztráció kezdetén regiztünk. :slight_smile:

2 Likes

Igen, hamisítatlan gumiabroncsc vagyok. Ha megvan mikor jöttök szólj, valszeg mind a három napon ott leszek. :wink:

1 Like

Valszeg én is, de a szombat az úgy néz ki tuti. De mindenképpen írok ha már sikerült megbeszélni, és ha már részletesebb infok lesznek arról, hogy melyik napon kik és mik lesznek a versenyeken kívül. :slight_smile:

1 Like

Up! Nehogy már csak ketten menjünk… :smiley:

1 Like

Nekem vagy az unokatesóm vagy az osztálytársam jön. Még te is toborozhatsz, plusz a liveoknál is majd megpróbálom mondani. :slight_smile:

1 Like

Hát mostmár egyenlőre én is egyedül megyek. (Nézőpont kérdése, mert ha te jössz, akkor nem leszek egyedül. :smiley: )

Én megyek csak nem veletek, mert én dolgozom :joy:

3 Likes

Az sem rossz. :smiley: :wink:

Első a munka mi? Megjegyeztük! :joy:

2 Likes

Látom nem sok aktivitás volt itt a kezdetek óta :slight_smile:

2 Likes

Csak nem OTT dolgozol? :slight_smile:
@lixon1jössz?

@Teegrah Most hogy van részletes program, így a szombat az szerintem tuti, de akkor valszeg nem a lol részre hanem a fifás clashroyaleos illetve playites részre, vasárnap meg még kétes.
Én igazából a konferenciákra mentem volna szívesen de az meg csak pénteken lesz egésznap, aznap viszont melóznom kell, úgyhogy az felejtős…

2 Likes

Sajnos pénteken én is kb 14-ig dolgozom, pedig ugye a konferencián adnak reggelit! :smiley:
Még beszélünk addig, hogy kivel mikor és hol tudok összefutni, de ide is kiírom az én tervemet a hétvégét illetően ahol meg szeretnék fordulni:

2018.03.23
08:00 - 20:00 RÁDIÓ 1 KITELEPÜLÉS Egész nap folyamatosan. (SPORTS ARENA)
12:00 - 13:00 PLAYIT COSPLAY SHOW (GAMING ARENA)
15:00 - 16:30 PAMKUTYA (Dedikáló Zóna)

2018.03.24.
09:30 - 10:00 BEMELEGÍTŐ (AGY)TORNA Kvíz vetélkedő a korán kelőknek. (Pamkutya) (GAMING ARENA)
12:30 - 12:45 PAMKUTYA (Dedikáló Zóna)
12:30 - 13:00 V4 COSPLAY VERSENY A V4 egyik leglátványosabb eseménye lesz a csodálatos jelmezeket felvonultató cosplay verseny. (GAMING ARENA)
14:30 - 15:30 PLAYIT GAMESHOW Látványos, vicces vetélkedő, TV-s gameshow mintára. Hat játék közül a szerencsekerék megpörgetésével dől el, hogy melyik kihívást kell a játékosoknak teljesíteni. Ezek között szerepel konzolos party játék, kvíz, gamer feladványok és sok más, meglepetés játék. ( Pamkutya, Viszkok Fruzsi, Videojáték Zsolti) (GAMING ARENA)
15:40 - 16:00 V4 COSPLAY VERSENY DÍJÁTADÓ (GAMING ARENA)
16:00 - 17:00 SZÍNPADI KÖZÖNSÉGJÁTÉK (ESPORTS ARENA)
17:00 - 17:30 THEFATRAT DJ SHOW (ESPORTS ARENA)
17:30 - 17:45 DJ DEDIKÁLÁS: THEFATRAT (Dedikáló Zóna)

2018.03.25.
10:45 - 11:10 GAMER KVÍZ SHOW Kahoot segítségével minden vállalkozó kedvű néző részt vehet a selejtezőn. A három legtöbb pontot gyűjtő játékos feljut a színpadra és egymással verseng a főnyereményért. (Paplovag, Zsozéatya) (GAMING ARENA)
11:15 - 11:55 PAMKUTYA SHOW Party játékok, youtuberek vs. nézők. GAMING ARENA)
12:00 - 13:00 COSPLAY SHOW (GAMING ARENA)
14:00 - 14:45 PAMKUTYA (Dedikáló Zóna)
14:30 - 15:30 PLAYIT GAMESHOW Vicces vetélkedő youtuberekkel. (KD Csapat, Paplovag, Zsozéatya) (GAMING ARENA)
15:30 - 16:15 PAPLOVAG, ZSOZÉATYA (Dedikáló Zóna)
17:00 - 17:30 R3HAB DJ SHOW A holland DJ a house stílus egyik jeles képviselője, aki már többek között a Tomorowland és az Ultra Music Festival bulijain is olyan hangulatot teremtett, hogy a közönség a lelkét is kitáncolta. (ESPORTS ARENA)
17:30 - 17:45 DJ DEDIKÁLÁS: R3HAB (Dedikáló Zóna)

Lehet még változni fog, de előzetes terveim azok ezek. :slight_smile:

Sziasztok! Vasárnapi napon kik lesznek kint?! Kikkel tudok esetleg majd összefutni? :)) Úgy néz ki hogy el tudok jutni hála istennek :slight_smile:

2 Likes

Én. :slight_smile:

1 Like

Én is. :slight_smile:

1 Like

@Teegrah & @bartalmatyi na szuper valószínű hogy spanommal megyek aki szintén bírja a srácokat, illetve 100% hogy VR-os póló lesz rajtam úgyhogy ha más nem onnan lehet megismerni :smiley: na meg persze a 2 méteremről:))

2 Likes

Én fentebb leírtam hogy mikor hol leszek megtalálható. :slight_smile:
Hogy miben leszek azt még nem tudom, de valsz két copfba lesz fogva a hajam. :slight_smile:

1 Like

Elmennek a francba

k%C3%A9p

4 Likes