V4 Future Esports

Na skacok én úgy néz ki végül csak szombatra jutok ki. De aznap majd igyekszem összefutni veletek, egy nagydarab szemüveges srác vagyok és VR-os pulcsi lesz rajtam, barátnőmmel megyek, szóval így felismerhető leszek, mert én 190cm vagyok ő meg 160 :smiley:
Ez a pulcsi lesz rajtam:

5 Likes

Mi már találkoztunk @Zuzzancs úgyhogy remélhetőleg felismerjük egymást. ^^

1 Like

Na jó @Teegrah mi már találkoztunk, de aki esetleg jön és még nem ismer engem meg én se őt, úgy könnyebb legyen a felismerés :wink:

2 Likes

Igazad van. :smiley: És remélem többen jönnek mint ahányan itt jelentkeztek. :wink:
Jut eszembe @Zuzzancs jössz a Nessajos focira Törökbálintra?

1 Like

Megyek igen, de csak vasárnap tudok menni. Akkor is még kérdéses hogy. Jelen állás szerint vasárnap 8.-ra érek haza melóból, alszok, valamikor délután odaérek, és ha vége megyek dologzni :smiley:
De igyekszem szabit szerezni vasárnap estére.

1 Like

Nem @Teegrah , sajnos oda nem tudom menni, nem jó az időpont :frowning:

1 Like

Sajnálattal hallom, jó kapus voltál. ^^

Hát majdnem jó, fogalmazzunk így :smiley: De am jó volt az a nap tetszett :smiley:

1 Like

@Zuzzancs Hát ugyanolyan sajnos nem lesz még egy, de ha valaki szeretne csinálni újra, én nagyon szívesen segítek mindenben. :slight_smile:
És most kanyarodjunk vissza az eredeti topikhoz mielőtt vki leharapja a fejem. XD

Ki tud a TheVR-ról, mikor és hol lesznek megtalálhatóak?
Nessajjal beszéltem hétfőn és ő szombaton lesz kinn de nagyon elfoglalt lesz mert a Fifa színpadon segít. ^^

Az egyik HH-ban azt mondták a Srácok, hogy csak vasárnapra mennek délután a csgo döntőre, mint néző. Még mindig ez a terv @TheVR_Jani ?

2 Likes

Úgy alakult, hogy sajnos csak szombattól tudok részt venni, viszont akkor reggeltől estig. Vasárnap is reggeltől estig. @Teegrah veled valszeg tuti hogy találkozok, mással meg remélem, hogy találkozok. :slight_smile:

1 Like

Rendben akkor majd keressük egymást, látod a menetrendemben hogy mikor hol leszek. :slight_smile: Ha meg nagyon tömeg lesz hívjuk egymást mobilon. :slight_smile:

1 Like

Na hát most hogy így véget ért a dolog…Én nagyon köszönöm mindenkinek most találkoztam veletek először és meg kell mondjam hogy tényleg egy jó közösség elsősorban @szabo_bianka15 és @gogregina nak kösözönöm hogy felismertek és velük tarthattam és persze megismerhettem sok más ninjont is és mind nagyon jóarcok voltatok, és egy állatok :smiley: Úgyhogy tényleg köszi mindenkinek! :slight_smile:

4 Likes

Hát srácok… annyi ismeretséget sem kötöttem még soha rendezvényen mint itt a 3 nap alatt. :smiley:
Nagyon jó éreztem magam, rengeteg kép készült, szinte programról-programra haladtam alig volt szabadidőm. :slight_smile: Minden szuper volt! ^^ <3

1 Like