Vagdosás

En pl irhatnek egy lexikont az onkontrolol kepzeld el hogy dolgozol egy cegnel ahol persze modernizalas van ,minden szamitogepen megy es a fejlesztok persze az ok agyuk szerint keszitik el a programot .Most jon a vices resz mert hogy munka ero hiany van alkalmaznak idosebeket is ,most magyaraz el egy programot amikor meg a bilentyuzetes telefonrol beszelget

Van ilyen kollégám, ő egyszerűen nem hajlandó elfogadni azt, hogy időben bent kell lenni a munkahelyen. Már az agyamra megy. De a te példáddal is találkozom sokat XD

ha meg kostolod azt az eletet amikor vert izadsz a betevo falatet ,te leszel az elso aki fel vagja az ereit

Most szolnek a komornyikomnak, hogy ezen sertodjon meg helyettem…de tul jo dolgom van, igy nem teszem…

Jah…qrvara jo eletem volt nekem is :slight_smile: Te mar csak tudod…hisz mindent tudsz rolla, meg hogy nekem miyen jo… :slight_smile:

Olyan rohadt jol szorakozok az ilyen emberek beszolasain XD

Szerintem ezt a topicot ideje lenne lezárni lassan. Nem kell hogy vita legyen belőle. :smiley:

Orulok neki hogy voltal tokos beismerni hogy jol megy neked :slight_smile: lets go:grinning:

ah nem lesz rendes gyerekek vagyunk ki jarunk a WC re es nem eszuk meg a szapant:grinning::grinning:

Reméljük a legjobbakat. :smiley:

1 Like

Nana! Nem illik személyeskedni. :wink:

Azért az ilyen szóváltásokat nyugodtan rendezhetitek privátban ha mindenkép szükségesnek érzitek.
Akiket meg nem érdekel a téma, vagy nem tudnak érdemben hozzászolni azok kérem ne tegyék. A véleménnyilvánításnak sok formája van de ez a legroszabb amit tehetsz, amikor kifejted mennyire nem érdekel meg miért nem.
De én se akarok belefolyni. Mindenki tisztában van azzal, hogy mi vonatkozik rá, lehet lesz aki értetlenkedik vagy majd most megmondja hogy mennyire nincs igazam, de kérlek, tévedni emberi dolog. Beismerni, hogy tévedsz pedig a legfontosabb.

4 Likes

@Naxora vagy @NickFirzen Zárd le a topicot légyszíves. Eléggé kiveséztük. Köszönöm!

1 Like

@sonziii @lengyelb szerintem kezd rossz irányba menni a topic ahogy @airlady is summonált már illetékest :slight_smile:

2 Likes

Nick nem mod, csak a rangja az. :smiley: https://forum.thevr.hu/groups/moderators

1 Like

Egyetértek, egy ilyen megosztó témáról amit lehetett megbeszéltetek.
Köszönöm, hogy szóltatok @airlady és @mice0007

4 Likes