TheVR Fórum

Valorant teljesítmény probléma

Sziasztok! Valorantban az 1 GB-os frissítés utáni két napban tökéletesen futott a játék, aztán egyik napról a másikra alig lett fps-em es alig fut a játék. A gép ugyan nem egy erőgép, viszont egészen addig futott rajta, és ráadásul a frissítés után is még két napig, így nem tudom, hogy ahhoz lehet-e köze. A gépen a driverek és a windows is a legfrissebb. Szerintetek mitől lehet ez a drasztikus teljesímény csökkenés ilyen hirtelen? Köszi!

Konfiguráció?
GPU driver újratelepítése DDU-val?

Amd a8-3800 CPU
HD6550D APU
4 GB RAM
Tudom, hogy régi és gyenge gépecske, de eddig ennek ellenére is futott.
A legutóbbi drivert feltettem, viszont annyira nem vagyok otthon a témában, mi is az a DDU?
Köszi!

1 Like

Ez ugyanígy működik integrált videókártyával is?

Igen.

Bár ezt a konfigurációt elnézve lehet jobban jársz az alábbi konfigolással:

Megpróbálom majd, viszont itt az alapvető probléma, hogy egyik napról a másikra nem futtt rendesen. Az update utáni 2 napig minden legalacsonyabban volt és 1360x768-ban, amikor megjelent ez a probléma, akkor levettem 1280x720-ra de semmi nem változott. Szóval míg jobb beállításokon is futott, most pedig a legalacsonyabban sem. És a két nap között a géppel nem történt semmi.

Ez még mindig nem számít életbiztosításnak vagy ütőkártyának.

Szóval egy hőmérséklet és kihasználtság monitorozás nem ártana.

Ezt mivel tudom megcsinálni?

És akkor ezt felteszem és elkezdek próbálkozni játszani?

Előtte még nem árt beállítani az átfedést, hogy minimum a hőmérsékleteket listázza, illetve esetleg rögzítse valahova.

Rendben, köszi, ezzel is megpróbálkozok vele.

1 Like

Az MSIAfterburner beállításában tudnál még seggíteni légyszi?

Holnap esetleg meg tudom neked csinálni távkezelésben, ma már biztos nincsen rá kapacitásom.

Nagyon szépen köszi, ha egy videót amiben megcsinálják vagy bármi az már nagy segítség lenne szerintem.

1 Like

Magam szoktam beállítani, szóval Én nem fogok tudni videót ajánlani ebben a pillanatban, az biztos. :smiley:

Leírást készíteni meg végképp nincs se időm, se kedvem jelenleg. :smiley:

Persze, rendben, köszi!

1 Like

Írj rám holnap privátban, ha szükséged van a remote-ra.

Rendben, mindenképpen, nagyon szépen köszi!

1 Like