TheVR Fórum

Van ötletetek, esetleg mi lehet a gond?

Sziasztok!
Kezdő streamer jelen!
Az lenne a problémám a Twitch-csel, hogy ha elindítom a streamet (obs-t használok), akkor szinte egyből elkezdi dobálni a képkockákat és szétkapcsol. Ez előfordul bármilyen bitratenél. Jött egy ötlet, hogy kipróbálom VPN-nel mennyire működik, és úgy ment! Úgy nyomtam nagyjából egy hétig, aztán kipróbáltam direct internettel is, és úgy is ment egy hétig. A következő héten ismét akartam streamelni, de már megint elkezdte dobálni a frameket és szétkapcsolt. A tavasszal is streameltem, de akkor nem jelentkeztek hibák, azóta kihagytam egy jó félévet, és ez a probléma jött elő
(Internet sebességem: 30 Down/5 Up) Egyébként az internettel semmi problémám nincs, minden működik rendesen, és gyakran ellenőrzöm a sebességét.
Szerintetek mi lehet a probléma? Van ötletetek a megoldására?
A válaszokat előre is köszönöm!

Ha ez megabit, az közel sem elég streameléshez. Igazából megabájtban sem valami jó, pláne feltöltés.

3 Likes

Megabit az igaz, de eddig elég volt. 720p-re bőven elég és mint írtam bármilyen bitrate/minőségnél ezt csinálja.

30 megabit le és 5 fel az semmire nem elég. Az hogy milyen bitrate-tel próbálkozol már nem oszt nem szoroz.

2 Likes

Itt nem pont az internet sebessége a lényeg, hanem az, hogy vpn-nel működik, nélküle meg nem. Ennyi.

akkor mi a francnak kérdezel, ha nem érdekel a válasz?

3 Likes

Igazából plusz infó nélkül nem sokat tudunk mondani. Nem tudjuk pl milyen VPN-t használtál, milyen beállításokkal, és hogy azzal mennyi volt a fel- és letöltés.

2 Likes