TheVR Fórum

Vélemények és kiborulások a The Last of Us 2 kapcsán? [SPOILER]

Végig mentem Angry Joe, Bellular és az Otherside-s os The Last of Us 2 leak videón és kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is az ügy kapcsán. Többet nem is írok, mert SPOLIERES lenne, aki tudja az majd leirja kommentben a véleményét, aki meg nem akar spoilolodni az tovább tud görgetni :smiley:

Nekem az a véleményem, hogy szarni rá mi mások véleménye. A saját számít.

5 Likes

Srácok úgyis tolják majd, úgyhogy bele nézek a gameplaybe aztán ha bejön megveszem ha nem akkor nem.

1 Like

Elvileg azért erősen jelen van a gender politika a játékban és nálam ez kicsapta a biztosítékot. Én lemondtam az előrendelésem (nagyon kevés játékot rendelek elő amúgy is :D), majd az első tesztek után veszem meg csak. ( ha megveszem)

A mai tripla A árakkal… szerintem csak a tesztek után szabad előrendelni. 2 játék árából veszel egy használt ps4-et.

3 Likes

SOHA ne rendelj elő semmit, csak baráti tanács :smiley:

6 Likes

Általában tesztek után már nincs előrendelés… A legtöbb teszt akkor van, amikor megjelent a játék.

1 Like

En megvarom teszteket aztan johet a Steelbook kiadast :smiley: Egyreszt mindig szeretem amikor emberek kinlodnak, masreszt - es itt most totalisan egyeni velemeny kovetkezik - ha annyira van telenyomvan SJW temaval, mint a Last Jedi volt, amit 2x neztem moziban, majd harmadszor amikor mar ugy hogy mindenki kiakadt rajta, akkor talan erzodott picit, de egyaltalan nem zavart… szoval ha ennyire lesz itt is, akkor nem lesz gondom vele :smiley:

1 Like

OFF
Ez pontosan így van az előrendelésekkel! Én először (és utoljára) a Red Dead Redemption 2-vel (PC) kapcsolatban gondoltam úr leszek és kivételt teszek… hmmm, mint mondtam UTOLJÁRA :smiley:

1 Like

Kivéve az Assassin’s Creed és World of Warcraft gyűjtői kiadásokat. :smiley:

1 Like

Igen, WoW az mindig Day one :smiley:

@Csiki91 Hát ha jó lesz megveszem, mint mondtam nem vagyok olyan nagy Pre-orderes, de most a TLOU volt az egyik kedvenc játékom az elmúlt 10 évben. Szóval muszáj volt pre-orderezni, szerencsére még nem vont összeget :smiley: Pedig gyűjtőiben akartam.

@meteoric87 Ha jól emlékszem te mesélted, hogy egyszer a Diabloval fürödtél így be :smiley: Szóval megértem :smiley:

En igyekszem nem hagyni befolyasolni magam :smiley: Ha hallgatok azokra a sokakra, akik szerint az RDR2 unalmas lett, akkor most nem lenne a storyban 200 oram, es nem lenne meg az osszes achievemet a Gold Rush kivetelevel :smiley:
Szoval igazabol nem is tudom mire varok… ugyis fizikai kiadast akarok venni, max elpasszolom kesobb. :smiley:

1 Like

Így van, elírtam.

1 Like

A Diablo 3-al mindenki beszpta… :smiley:

1 Like

Half life alyx-et én előrendeltem, nem is bántam meg :smiley:

1 Like

Ok, és mi történt volna ha nem rendeled elő, hanem megjelenéskor/utána veszed meg? :smiley:

1 Like

Túlzottan semmi :smiley: Igazából ezt csak azért írtam ide, mert ez volt az első előrendelésem és szerencsére nem faragtam rá vele.
A trailer videók alapján felültem a hype vonatra :smiley:
Előnye annyi volt csak, hogy pár eurót spóroltam, meg előre le lehetett tölteni.
Persze ha mégis xar játék lett volna, akkor egyik sem számít :smiley:

1 Like

Sziasztok! Most fejezte be pista a játékot.
Ellie megtudta Abbyről hogy ki is Ő és miért tette azt amit tett?

Túlságosan az erőszakra lett kihegyezve a látvány. A csaj mindenkit szét szúrkál egy késsel, elvágja az emberek torkát amit természetesen telibe a kamerába kell mutatni minél élethűbben és brutálisan, mert az jaj de jó. Nekem nem tetszik.

Far Cry volt ilyen annó de az sem közel ennyire sem, de még ott is visszavettek és kivették a későbbi részekben például azt az animációt amikor egy állatot vágsz fel és veszed ki a belsőségeit.

Nekem pont hogy tetszik, hogy viszonylag reális minden, hiszen a karaktered is látja mindezt.
Ha megteszel bizonyos dolgokat, még ha a képernyő előtt is, igenis nézz szembe vele.
De a szerintem legtöbben (én is) szeretik a minél élethűbb dolgokat (mind filmekben, mind játékokban) .