Ventilátor csere a gépházban

Hellosztok!

Segítséget szeretnék kérni, hogy jó-e.

Vagy válasszak másikat?

Gépházba tudom fel lehet szerelni (de nekem sajnos nincsenek csavarok külön meg sehol se láttam) nem tudom dobozba mennyi lesz (mert ilyen téren nem vagyok szerencsés, és szeretem, ha pluszban van otthon)

Harmadik ventilátor-t elvileg fel lehet szeretni a CPU hűtőre, ami egy "Cool Master evo 2012-es"

Remélem tud itt nekem valaki segíteni, mert szaküzletben látatlanul nem tudnak nekem segíteni, csak meg rendelik külső raktárból.

Most vagy én vagyok bena vagy nem tudom értelmezni azt amit kerdezel.

A ventilatorokhoz jár csavar amit mellékelnek hozza ez le is van írva.

Gondolom 2 ventit a gépházba szeretnél egyet meg a hutore.?

1 kedvelés

Ahogy @Sv3rn1k is írta a ventikhez mellékelnek csavarokat. De a házból kiszedettek csavarjai is használhatók hozzá. A procihűtőre pedig a műanyag felfüggesztőkeretre rárakod a régi venti helyett és kész.

1 kedvelés

12x normál ventilátor csavarok 12x hűtő ventillátor csavarok 1x ventilátor vezérlőt ezeket kapod mellé.
Azt elfelejtettem írni hogy a hyper mellé 4db venti felfüggesztést kapsz a régit megse kell bontanod.

1 kedvelés

Elnézést a boltból ki jövet írtam, mert kicsit ideges voltam.

Úgy gondolom itt sokkal okosabb emberek van, és értenek hozzá,mint az üzletben lévő 3 úri ember.

1. Jó váladztás-e?
  2. Nem jó, válaszak mást.
  3. Gépházhoz most gumis rögzitők vannak.(rossz minőségű)
  4. CPUre most avval szeretném felrakni amit be linkeltem.
  5. Volt egy csomo rögzítő csavarom,de el tüntek
  6. Nem vagyok szerencsés,mert valami mindig hiányzik a dobozból.
  7. Ezt már a tápra,kell kötni az adapterrel

Nem egy nagy minőség, de nem hiszem hogy különösen baj lenne vele, viszont nem proci hűtésre való, ugyanis ezek static pressure ventik, procira meg inkább a high airflow való. Persze ha valami kis fogyasztású, nem túl melegedős proci, elég lehet. Egyébként a gépházba 2 előre, 1 hátra kifújni, a procihűtőre meg marad ami eddig vagy veszel egy high airflow ventit.

Pl:https://www.arukereso.hu/szamitogep-huto-c3094/corsair/air-series-af120-led-quiet-edition-high-airflow-120x120x25mm-co-9050015-p297906879/

Vagy mire gondolsz?

Például igen.