Vertikális egeret keresek

Sziasztok Édesapámnak szeretnék venni egy vertikális egeret (igen tudom az ebay és amazon teli van velük de sajnos azzokal már be fürödtünk mert vagy nem müködnek ugy ahogy édes apámnak kellen vagy a gombok roszakodnak ) a lényege a kérdésemnek hogy ti tudnátok e ajánlani nekem valamilyen egeret

Néhány (elvárás) az egérel kapcsaltba :slight_smile:

1. Ha lehet akkor minimum 5 gombos (WoW ozik édesapám és kell neki az 5 gomb :slight_smile: )
  2. A füvelyk újnál egy joystik a könyebb mozgás miat (sajnos csak olyat találtam aminek a joystikja gombokkét funkcionál)
  3. Driver és vezérlö program legyen hozzá (találkoztam már olyanal amihet nem volt program)

Köszönöm szépen a segitséget elöre is

Szia!

Ha játszani akar édesapád, akkor le kell mondania a vertikális egérről, mert kb. egy létezik ami minőségi, de nem játékra van kitalálva.

Mivel alapvetően hosszas munkára találták ki, ezért nem gyártanak a “nagy gamer gyártók” ilyeneket.

Kísérletezni lehet ezzel, de kell a családba, vagy az ismerős körbe olyan ember, aki ért az elektronikai alapműveletekhez és tud forrasztani. (mert ebben biztos kell cserélni a mikrokapcsolókat, kb. első használat előtt)

2 kedvelés

This topic was automatically closed 8 hours after the last reply. New replies are no longer allowed.