TheVR Fórum

VESA állvány segítség

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, miszerint van egy LG 24MP59G-P monitorom amit szeretnék egy kar-os állványra VESA-val rögzíteni (vettem 2 karos állványt sajnos nem figyeltem és ennek a monitornak nincs vesa mount-ja.
( LG 24MP59G-P fekete monitor, 24", Gamer, IPS, 16:9, FHD, HDMI, DisplayPort - smartshop.hu )

Bárki olyan opciót tud ajánlani amivel egy már adott mount-ra feltudnám rögzíteni a monitort?
Néztem univerzális mount-ot ( https://www.alza.hu/alzaergo-va120-fekete-d6205340.htm?kampan=adw_alza_pla_all_smart-shopping-campaign_produkty_prislusenstvi-pro-it-tv_c_1007633_AEY0892_openbox&gclid=CjwKCAjwr_uCBhAFEiwAX8YJgaCy-PcC7IXXUc9giBtjkqscZCsNjjhKT9OxaSAWrxM7JU_OMrIh6BoCy64QAvD_BwE )
de nem vagyok benne biztos, hogy a monitor hátoldalán az alján lévő “kitüremkedéssel” (ahol az agya van) jól kombinálható-e.

Valaki valamilyen ötlet? :smiley:
Előre is nagyon szépen köszönöm.

Tamás

Ilyet keress, hátha van itthon is:

2 Likes

Hali!

Nem a legszebb, de én anno Conradról rendeltem vesa adapter karokat. íves domború hátú Samsung monitort meg tartotta.
Univerzális VESA adapter, fekete, SpeaKa Professional 1496530 ár, eladó | Conrad Electronic

Csavarokra figyelj, ha nem kapsz hozzá venni kell. Nekem az Arctic dupla karhoz járt.

3 Likes

Szia.

Ezt a megoldást válaszottam, kicsit nehézkes volt a felszerelés az adott monitor csatlakozói miatt, de végülis sikeresen zárult a procedúra.
Köszönöm szépen!

Szia,
Hasonló tervem van, hogy szuperál?