Vezeték-nélküli fülhallgató

/Off

Melyik az? :rofl:

Daewoo volt. :slight_smile: Mondjuk ők mindent is csináltak. :slight_smile:

LOL tényleg :smiley:
El is felejtettem, hogy volt olyan is. Gondolom akkor a Chevrolettet is kerülöd mert az vette meg. :smiley:

Vennék én. :slight_smile: A lényeg az, hogy én a specifikus márkáknak vagyok a híve inkább minden területen. Ez kb. a “cipőt a cipőboltból”.

Itt elég sok füles kipróbálható. Sajnos higiéniai okokból a true wireless fülesekre ez lehet nem igaz, de hátha…

https://www.extremeaudio.hu/

Ez így tiszta…én sem mennék olyan korházba aminek koporsós leányválalkozása van…vagy ahol az összes nővér másodállásban twmetkezési vállalkozó…az mondjuk fura lenne :smile:

Hello,
Airpodsot akkor érdemes igazán venni ha Iphonet használsz.
Több true wireless fülest próbáltam,jelenleg jbl free x-et használok (black fridayen 20k-ért tudtam venni).
Az airpodsnak sok előnye van:

• baromi kicsi a töltő tok-bármilyen zsebbe befér
    -kb 4-5 óra zenehallgatás egy töltéssel, + még 4-5 alkalommal fel is tudod tölteni a tokról (összesen 24 óra használat)----› tudtommal más gyártó még nem tart itt
    -gyakorlatilag azonnal csatlakozik-iphonera illetve ipadre, macre
    -érintésérzékeny felülete van-nincs nyomógomb
    -a mikrofonja kb mint egy telefonnak

Hátrányai:

• nincs sok basszus, eléggé flat a hangzása
    -külső zajokat hallod (bár ez előny is lehet tömegközlekedésnél)
    -nem minden fülbe jó (kb olyan mint az earpods , de kicsit nagyobb és nehezebb így pl nekem nem esik ki még ha rázom is a fejemet)

Ha a hátrányai nem zavarnak szerintem nem rossz döntés, de ha Androidot használsz akkor érdemes más gyártót nézni.
Jabra elite 65t, Galaxy Buds, Beoplay E8 (utóbbinál fontos megjegyezni, hogy videónézésre alkalmatlan-csúszik a hang)

Korrekt. Ha ez igaz, hogy csúszik a hang…

Teljesen más dolgokra világított rá mint mi. :wink:

Ipadet,iPhone-t és Apple watchot használok, másként fel sem merült volna bennem az airpods vásárlás ötlete :smile:

kb 1:20 nál mondja a negatívumokat

Magyarán 1.0-át tilos venni, mert több sebből vérzik 60 az az 60 ezer forintért, a 2.0 meg 110k, szóval… Ezután úgy érzem nem jártam olyan rosszul az Airpods-al. Az, hogy még a 2.0-nál is késik a hang, meg szakadozik a jel, hát ehhez nem is tudom mit szóljak, vicc. Éppen erről beszéltem, a hangminőség az 1 dolog, és szart se ér, hogy 1925-ben alapították.

Amúgy 100 videóból 1-ben hangzanak el őszintén a negatívumok, ritka, nagyon ritka.
Ezért nézek egyre kevesebb Tech tartalmat, mindegyik bűzlik a reklám szagtól.

Nálunk egyébként a Samsung hűtővel semmi baj nincs, és a Samsung SSD-vel sem, nem értem mért ne gyárthatna több dolgot egy brand, ez alapvetően még szerintem nem probléma.

Kezdem a sajtreszelőt kívánni…

Magyarán, van review ami nincs vele megelegédve, van ami igen. Linkeljek neked cikket ami az airpodsnál taglalja azt, hogy 1-2 hónap használat után az aksi idő mondjuk negyedére csökkent? Aszerint nem jártál jól. Igaz? Nem feltétlenül… Én személy szerint, amire használom, pl. leszarom, hogy csúszik-e a hang vagy sem. Nekem sokkal fontosabbak egyéb funkciók, illetve a hangzás. Egyébként van review ami az 1.0-nál is azt írja, hogy semmi csúszás nincs. Én nem használnám soha videónézésre…

Személy szerint eddig is szerintem elég sokszor hangsúlyoztam, hogy személyes véleményt osztok meg, és egy külön bekezdést szenteltem annak, hogy tájékozódjon minél több helyről, olvasson róla amennyit tud, nézzen youtube teszteket akár, utána döntsön. Mivel nekem a hangzás lenne a legfontosabb (hangsúlyozta azt is, hogy eleve nem jönnek be a true wireless fülesek), nekem 60k-t akkor se érne meg egy airpods, ha mellette még a fülemet is tisztára nyalná… És próbáltam, nekem annyira volt kényelmes mint egy 2000 Ft-os kínai füles és a hangzása számomra messze áron aluli volt… Ezt is leírtam.

“Amúgy 100 videóból 1-ben hangzanak el őszintén a negatívumok, ritka, nagyon ritka.” - Nem. rosszakat nézel… Egyébként Pisti is kiemelt pár galibát, amikről SOK HELYEN lehet olvasni, de ő pl. nem tapasztalta. Ez ilyen sajnos… Most ott tartanak a true wireless dolgok, ahol mondjuk az okostelefonok tartottak 12 éve…

“…nem értem mért ne gyárthatna több dolgot egy brand, ez alapvetően még szerintem nem probléma…” Hát ha te ezt szűrted le abból, hogy én jobban szeretek pl. audio cuccot venni audio gyártóktól, akkor gratulálok… Egyébként ennél is igyekeztem szerintem hangsúlyozni, hogy ez egyéni preferencia.