VGA hiba? Fontos!

Jelenleg a PUBG ultrára van rakva és így néz ki,mi lehet a gond? olyan mintha nem lenne élsimítás,de feltűnt hogy az összes játéknál ilyen problémáim vannak. Látom youtubon hogy kellene kinézni a játéknak de nekem közel se hasonlít rá hiába rakom ultrára. Itt egy link a PUBG-hez hogy ultrán nálam hogy néz ki: http://kepkezelo.com/images/kr7vqmoep2ov7hh8hgc2.png
Próbáltam frissíteni a driver-t, de azt írja hogy a legfrissebb van.

Gépem főbb paraméterei:
Gtx 1060 3G
I7 4790
16GB DDR3 Ram

Ez nem teszt kliens ? Ha igen akkor lehet ott van a probléma, ha nem akkor rakd újra a VGA drivert (töröld le teljesen az előzőt DUU-val -Display Driver Uninstaller- )

Esetleg megpróbálhatod Force -olni a kártyát az élsimításra az Nvidia Vezérlőpultban. Programbeállításoknál kiválasztod a PUBG -t és az Élsimítás-FXAA aopciónál a “Be” lehetőséget választod.
Nem tudom segít -e, tippre ennyit tudnék tanácsolni.

Az adaptive resolution is okozhatja, nem tudom van e PUBG-ban. Konkrétan annyi hogy egy beállított FPS érdekében lejjebb veszi a texutre-öket, amíg el nem éri a célt. Ha eléri stabilan, feljebb veszi

Újra raktam,ugyan az a probléma fenn áll! Természetesen amúgy minden játéknál!

Ezt kilehet kapcsolni? vagy valami megoldás van erre?

Próbálkoztam vele,de sajnos semmi. :frowning:

Nem is teljsen biztos hogy ez a probléma. Érdemes lehet valami hasonló után kutatni az NVIDIA Control Panelben, vagy a GeForce Experience-ben a játék beállításainál

igen én is erre gondoltam :smiley: de az a legegyszerűbb (gondoltam én) ha teljesen beállításokkal együtt letörli a drivert (DUU-val) és resetelődnek a control panel beállítások. De úgy látszik nem történt meg.

@coliaps3
Csinálsz egy képet a control panel beállításokrol ?

(tálca->jobb klikk az nvidián–> Control Panel (Vezérlőpult) -> 3d settings)

1 Like

illetve az első “képbeállítások megadása” fülről is

1 Like

Ezt a bejegyzést kitörölte a szerzője! 24 órán belül eltűnik ez az üzenet.

@coliaps3 Link helyett töltsd fel ide a képet! ( A Fórumról általánosságban )
A Fórum system spamnek érzékeli a linkedet. Így egyszerűbb lesz. :wink:

1 Like

3D settings 1.

3D settings 2.

Képbeállítások :

A probléma, még mindig fent áll. Kezdem feladni. Itt egy kép, hogy például a BF4, hogyan néz ki nálam ultrán.

A 3D settings 2. képednél látszik hogy ki van kapcsolva az Élsimítás-FXAA, azt mondtam már az elején, hogy nézd meg be van -e az kapcsolva. Kapcsold be és jó lesz.