Vga OC Aourus

Sziasztok!
Nem rég vásároltam egy Gigabyte windforce 2070S oc x3 8gb meg a jó ég tudja mit irtak még bele a nevébe vga-t
A gondom az hogy ha telepítem az amúgy ajánlott AORUS enginet akkor a win felállása után 1 percel (amúgy ahogy az aourus engine el kezd dolgozni a feladat kezelő tanulsága szerint) hát majdhogynem lefagy a masina, de volt olyan is hogy elment világgá a kép, én meg néztem a nagy feketeséget (szép volt de uncsi)

Azért veszek gyárilag OC-s dolgokat, mert nem értek a tuninghoz, sosem kötött le, de szeretem ha megy minden is ultrán, és a kicsinyálam is csepeg, ha szép a játék, élvezhető a 4k film, eccetera.

Jah igen kérdezek is!
Kellenek ezekhez az oc kártyákhoz egyáltalán az ilyen aorus oc programok, hogy teljes értékűen tudjam használni?
Csinálok valami gondot azzal ha például a strixes programot meg szoktam, és azt használom, egy Gigabyte kártyához?

Olvastam pár külföldi fórumon, hogy nem egyedi dolog az aorus engine okozta hiba, ott a vírusírtókra gyanakodtak, de nem találtam, vagy a szerény angolommal nem találtam a számomra kielégítő választ

Előre is köszönöm ha össze foglalja nekem valaki pár sorban ezt a jelenséget, és válaszol!

Nem kell hozzá OC program.

Strixes nem biztos hogy fog vele működni, főleg nem az RGB része.

Általános felhasználásra az MSI Afterburner a legjobb megoldás, de az RGB-t az sem fogja vezérelni, minden mást viszont igen.

1 Like

Remek köszönöm. szerencsére a ledek fényei nem jutnak ki a gépemből, nem szeretem annyira a led dolgokat :frowning:

1 Like