Vidéki TheVR rajongók

Sziasztok. Gondoltam össze gyűjteném azokat a VR rajongókat akik vidéken vannak hogy a vidéki tábort erősíthessük :grinning: Kezdem én Soltvadkerten lakok, Pistiéket a Cat marios videó óta nézem és azóta nem tudok betelni velük :smiley:

2 kedvelés

@zoli5656 Van utólagos szerkesztés a saját postoknál.
Egy ceruza az ikonja…

Pacsi

1 kedvelés

Hali :smiley: Én győri vagyok. Illetve Győr melleti. Kb. az outlast óta nézem őket, azért most a RE7 videók valahogy jobban bejönnek :smiley:

2 kedvelés

Szia! Csurgói vagyok, nagyjából a Jeff The Killer óta követem a srácokat, a TheVR Show-val válltak a kedvenceimmé, ettől fogva nézem őket aktívan. :slight_smile:

1 kedvelés

Hali!

Én kecskeméti vagyok. Az első videójuk, amit láttam az a GTA 4 DK1-es demója volt, még az ősrobbanás előtt :smiley:

1 kedvelés

Hát az outlast volt első olyan sorozatuk amit az elejétől a végéig néztem Pistiékkel. Meg az első olyan amikor Pistivel együtt ijedtem meg :-D. Fu ez RE7 ez elképesztően jó most :smile:

1 kedvelés

Szevasztok! :smiley: Hódmezővásárhelyről nézem a srácokat, az I am bread videóval ismertem meg őket :smiley:

2 kedvelés

Oh köszönöm, nem találtam meg mondját sajna. :slight_smile:

Fu az is mi élmény volt nekem először mikor láttam. Főleg az a rész amikor valami üvegcsébe kapaszkodott bele és úgy esett le? Azt még be is lett lassítva ahogy ordít Pisti te jó ég :joy:

1 kedvelés

Hali! :smiley: Én Tápióbicskei vagyok. :slight_smile: Én már a 3. 4. videójuk óta az oculus rift bemutató óta nézem a srácokat :smile: azok a régi szép idők… :smiley:

1 kedvelés

Akkor milyen szerény stílusuk volt, nagyon durva mennyit változtak :smile:

1 kedvelés

Mindenki változik :smiley: De legalább ők a jó irányba :smile:

2 kedvelés

Hát az biztos. Először szégyenlősek voltak, most meg teljes kész mindkét csávó :joy:

2 kedvelés

Sziasztok! Üdv Zalaegerszegről!

1 kedvelés

Sziasztok! Orosházáról nézem őket, Jani Firewatch végigjátszása volt az első videó! Előtte is hallottam róluk, de sose voltam híve a gameplay nézésnek, a játékra voltam kíváncsi, akkor találtam meg a végigjátszást! Rögtön utána a Heavy Raint szinte egy ültőre megnéztem, aztán a Pisti féle videókre is ráfüggtem a Bloody Traplands/Cat Mario után! Azután már szinte mindent néztem!

1 kedvelés

Én Balassagyarmaton lakom, Pistiéket fhu…hát vagy 2 éve követem asszem a cat marios videójukat láttam először, random kidobta a YT…az első végigjátszás amit végignéztem az a Dead Rising 3 volt:))

1 kedvelés

Erdemes ezt a topikot megkukkantani:

https://forum.thevr.hu/t/jelold-be-a-terkepen-hogy-honnan-nezed-a-thevr-t/3938

6 kedvelés

Roberto67 Én is Hódmezővásárhelyről nézem őket! :smiley:

Én nyírbátori vagyok :smiley: Cat Mario volt az első videó amit láttam tőlük. :smiley:

Sziasztok, én Zalaegerszegről.

1 kedvelés