TheVR Fórum

[VIDEO] Encon Legendája (upd. 09.09. - részt vehet a PUBG kupán Encon! :) )

Sziasztok!

Ti követitek a PUBG bajnokságot?

Hallottátok, hogy egy új legenda született?

Ha kíváncsiak vagytok Encon legendájára, akkor ebből a videóból megtudhatjátok:

Kellemes hétvégét kívánok Nektek!

Dzsorni

34 Likes

Köszi @Dzsorni, hogy összevágtad! :slight_smile: Olyan jó, hogy így meg is tud maradni és bárki megnézheti :slight_smile:

2 Likes

És ha valaki a MEME-ekre is kiváncsi lenne:

https://forum.thevr.hu/t/meme-encon-tactics/17468

4 Likes

Köszönöm,hogy összevágtad, így nagyon kellemes szórakozás volt megismerni Encon legendáját :smile: A vágás jó lett,szép munka!
dakplanet,a Legenda,és Encon, a Bödőcs a TheVR PUBG kupán :smile:

1 Like

Kár hogy eltrollkodta az egészet és nem jutott be, bár ezzel a play-el nem is érdemli meg… :slight_smile:

1 Like

Köszi, jókat nevettem :smiley:

1 Like

Bár alapvetően a stream alatt nagyon nem értettem egyet ezzel a taktikával, azóta azt elismerem, hogy szerethető volt a maga módján, Azmo és Jani kommentálásában pedig humoros is :smiley:

Szóval, köszi Dzsorni, jó hogy fent marad az utókornak egy újabb legenda :slight_smile:

2 Likes

Sziasztok!

Először is nagyon szépen szeretném megköszönni a sziveket és a kedves visszajelzéseket! Nagyon sokat jelentenek!!! :slight_smile:

Valamint, közérdekű közlemény, hogy mivel néhányan visszamondták a PUBG döntőre való jelentkezést, így Encon részt vehet a mai kupán (ami 12:00-től kezdődik) !!! :slightly_smiling_face: (https://www.twitch.tv/videos/173249495?t=5h30m58s)

Kellemes hétvégét kívánok Nektek! :slight_smile:

8 Likes

Nagyon adta a skac. Gratu neki :smiley:

1 Like

Remélem igaz! :slight_smile:

1 Like

Szerintem semmi kivetni való nincs a taktikájában, ahogy Azmo mondta “túl kell élni”. Mellesleg a pisztolyos fight az nagyon adta, ráadásul sapka nélkül. Csak a beenie kellett volna :smiley:

3 Likes

Uhh basszus ez megvan még valakinek?
Gondoltam visszajövök nosztalgiázni egy kicsit ezekből a szép videókból, erre nem elérhető. :frowning:

Ha összevágott videó nem is, de Encon legendája zömében meg van nekem klippekben .mp4 formában. Másik topikban már zajlik diskurzus, hogyan lehetne ezeket megosztani a közösséggel.
Reméljük lesz valami, nekem is baromira hiányoznak a nosztalgia klippek.

1 Like