Videó kártya probléma

Sziasztok Srácok. Én még ujj vagyok a PC építésben. Segítséget szeretnék kérni. Janinak NZXT setup-jánál az RTX 2080 van helyére egy RTX 2070-est néztem ki. Az 2070-es megfelelő vagy veygem meg a 2080-t?

Mi a cél?
Mire használnád?
Mi a gép többi része?

3 Likes

Ha új vagy benne, első körben olvasd át VÉGIG a build ajánlót:

És a legegyszerűbb, ha a keretednek megfelelően kiválasztod a legjobb buildet.

1 Like

A cél egy első gamer/stream gép. Szerintem ez erre már a célból rájöhetsz. Minden ami abban a stream-ban volt. Úgyan azok amit Jani megrendelt

Képzeld nem. ha nem írod nem mondjuk meg. van aki másra használja a gépet, képzeld el.
Ott van a build ajánló, amit @medvemacko linkelt
Pénzednek megfelelő amd build egy az egyben és viszont hallásra.

1 Like

Gamingre és stream-re használnám a gépet

Láttuk. Előbb is írtad. Csak le is bsztad szerencsétlent, hogy nem olvas gondolatot.

2 Likes

Kedves P_D_1. Meg vegyem a 2070 vagy még is csak a 2080 van kell

Üdv! Szerintem P_D_1 nek egyik sem kell. Kérdőjel nélküli kérdésedre válaszolva: Függ attól,hogy hosszú távra tervezel e. Milyen felbontáson illetve,hogy mit szeretnél streamelni. Ha csak Fojtnájtot akkor OP mind2. Ha mást is és szeretnéd az RTX funkciót is használni akkor nem árt az erős kártya.

2080 TI Super alatt semmi értelme, ha gamigre kell. Ha biztosra akarsz menni, kettőt vegyél SLI-ben.

2 Likes

Szegényt megkavarod így még ha viccnek is szánod :slight_smile: Ha komolyan írtad akkor hát ez van. Viszont 2080 Ti Super nincs és nem létező kártyából SLI-t összerakni elég nehéz :slight_smile:

Pedig @medvemacko nak igaza van :wink:

1 Like

Értem :slight_smile:

A kérdező magasról tesz a válaszainkra, nem hiszem, hogy meg tudom kavarni, gyakorlatilag magával beszélget.

1 Like

Igen igazad van. Velem van a gond,ha túl sokáig boltos az ember megszokja,hogy elég sok ember korai hozzáférésű állapotban van. Néha fel sem tűnik már :smiley:

Ez kötve hiszem tekintve, hogy az az nzxt lap már nem kapható sehol.
Vegyél egy RTX 2070 Supert aztán kész.
Meg sok szerencsét ahoz a 2 nézőhöz ami lesz.(anyu, apu)

1 Like

Sziasztok! Itt állok egy fagyizó előtt. Nem tudom eldönteni, hogy csokisat kérjek vagy jó lesz a citrom is?! :rofl::rofl:

Bocs, magas labda volt.

4 Likes

A kettő együtt az igazi. :smiley:

Ui.: Hozz nekem is :smiley:

5 Likes

Szegényt szét oltjátok :smiley:
Egyébként igaz nem sok válasz érkezik a kérdezőtől.
Az, hogy

elég tág fogalom, valamint kb nulla infó áll rendelkezésre.

2 csokis, egy hurkapálcás ernyővel sli-zve és tápolva citrommal :smiley:

3 Likes