[VIDEO] Paródia videóim gyűjtőhelye

Ilyen grafikai tuning minden videójában van Zeroice-nak. A Rendes Fickók-ban például a UTP Fogyasztása tilos tábla ütött nagyon :smiley:

2 Likes

Ismét zseniális lett! :DD Az a rendszám :DD Gratula @zeroice!!!

1 Like

@zeroice Ez hatalmas lett. :smiley: Fel is iratkoztam a csatornádra. :slight_smile: És sajnálom, hogy annyiszor letiltotta a YouTube a videódat, és folyamatosan újra kellett vágnod. :confused: De ha sikerül az egészet feltöltened valahova, akkor majd azt is szívesen megnézném. :slight_smile:

1 Like

@papasyn Na látod jó hogy írtad észre sem vettem. @zeroice Hatalmas GG neked sem lehetett 2 perc ezt mind összeollózni megkeresni. Sok ilyen állati jó dolgot kíváok neked az elismerés mellé :wink:

1 Like

Istenkirály lett! :smiley: Annyira jó, hogy ilyen “tiszták” a hangok, (nincs mögöttük semmilyen háttérzaj) és így tényleg olyan, mintha egy rendes szinkront hallgatna az ember. A párbeszéd is teljesen összefüggő, biztos nem lehetett könnyű kibogarászni a szavakat. És természetesen hatalmas respect, hogy a sok YT általi letiltás ellenére sem adtad fel, és addig csináltad, míg végül engedte feltölteni! És hát ilyen “apró” dolgok, mint a rendszám, a zeneválasztás, az outro, meg maga a jelenetválasztás, egyszerűen tökéletes! :smiley: Szóval megint nagyon király lett ez a videó is @Zeroice, köszönjük szépen! :)))

3 Likes

@TheRealWormGod Nagyon szépen köszönöm, próbálok mindig kis apróbb dolgokat elrejteni a videóimba ez egyrészről egy kis kihívás nekem is, illetve egy kicsit egyedibbé is teszi a jelenetet :smiley:

@DanX27 Nagyon szemfüles vagy :smiley: jó látni hogy ilyen sok mindent megfigyelsz a videóimban, talán te voltál az egyetlen aki szóba hozta az UTP-s táblát, köszönöm :smiley:

@papasyn Nagyon szépen köszönöm, örülök hogy ilyen sokatoknak bejött a rendszám csere :smiley:

@NemKriszti19 Nagyon szépen köszönöm a dicséretet és a feliratkozásodat is :smiley: Sajnos ez a Youtube kiszámíthatatlan, lehet majd megpróbálom egy második részletbe feltölteni hátha úgy nem zavarja, ha úgy nem sikerül akkor marad a másik videómegosztó.
Egyébként mikor először letiltotta, 1-2 napig hagytam is ezt a videót azzal a mondattal hogy én ezt újra nem vágom és belekezdtem egy másikba, ami szerintem rövid, de ütős lett. Film előzetes szerű, témája pedig a Skype :smiley:

@kispili96 Neked is nagyon szépen köszönöm, örülök hogy tetszett és köszönöm a jókívánságokat, és szép hétvégét kívánok Neked :smiley:

@Dzsorni Köszönöm szépen ezt a rengeteg dicséretet :smiley: Szerencsére egy csomó hangfájlt könnyű volt “megtisztítani” nem volt sok háttérzaj, kivéve Nessaj-nál, a fuvolát lehetetlen a háttérből eltüntetni. :smiley: Most viszonylag gyorsan megvolt az első párbeszéd egy csomó hang már előre megvolt ezért sokat nem kellett keresgélnem csak összevagdosni.
Egy kis érdekesség: Nem tudom mennyire észrevehető, de az első jelenetben az eredeti hangokat teljesen le kellett némítanom mert a kocsiból szólt a zene és mivel a középső hangsáv le volt némítva így nagyon tompán volt hallható, ezért az érkező kocsinak illetve az ajtóknak is kellett keresnem hangot. :smiley:

5 Likes

@zeroice
Szerintem neked való lenne az Adobe Audition. Van benne olyan funkció ami a teljes hang spektrumot kirajzolja és a spektrumból egy bizonyos részt el lehet tüntetni. Auto Heal a funkció neve:

Pl ezt:
image
Ilyenre letudom tisztítani ha akarom:
image
Például az egyik kis videómnál amit a te videód ihletett a Bugie hangját teljesen eltudtam tűntetni ezzel a programmal. :slight_smile:

4 Likes

Ja, hogy azért szólnak ilyen tisztán, mert megtisztítottad őket :joy: Oké, hát van még mit tanulnom ezen téren :smiley: Akkor viszont királyul levetted a háttérzajt :wink: Én semmit nem vettem észre az első jelenetben, úgyhogy tökéletesek voltak a bevágott hangok :ok_hand: :wink:

3 Likes

@DanX27 Audition-t használok én is, eddig még csak a Noise Reduction-t és Center Channel Extractor-t használtam, Auto Heal-t még nem is néztem, köszi a tippet lehet megpróbálkozom vele :smiley:

@Dzsorni ahogy Dani is írta Audition a legjobb erre, szerintem elég gyorsan bele is lehet tanulni :smiley:

3 Likes

Hát nem csodálom, hogy hagyni akartad a fenébe. Az viszont akkor tök jó, hogy közben készült egy másik is. És így elég jónak tűnik a témája. :smiley: Kíváncsian várom, hogy milyen. :slight_smile:

2 Likes

@zeroice Ez például egy nagyon jó videó szerintem ahol megmutatják a használatát. Persze nem csak ezt mutatja be. De az elv hasonló :slight_smile:

2 Likes

Sziasztok!
A mostani videó egy kicsit másabb stílusú lesz. Megpróbáltam összedobni nektek egy előzetest , melynek témája mi más lehetne mint a Skype. :smiley:

@DanX27 Köszönöm az Audition-ös tippeket, sikerült is alkalmaznom :smiley:

22 Likes

Jesus @zeroice! Ez eszméletlen epic lett! Nagyon nagyon király. Nem is találok szavakat. Hatalmas. Na szóval GG! :smiley: :slight_smile:

1 Like

Végem van! Sírok! :joy::joy::joy:

1 Like

Én ezt szeretném ha egy teljes estés mozi fiém lenne! :slight_smile:

1 Like

Nagyon jó lett, király vagy :smiley:

1 Like

@zeroice Eszméletlenül király lett mint mindig. Örülök, hogy minimálisan is de hozzátudtam járulni a munkádhoz! :slight_smile:

Sziasztok!
Már elég régóta nem posztoltam nektek újabb videót meló és egyéb elfoglaltság miatt, most viszont szerencsére volt egy kis szabadidőm így az egyik legkedveltebb filmemből a Karib-tenger kalózaiból készítettem videót. :slight_smile:

Kellemes hétvégét mindenkinek! :smiley:

25 Likes

Mint mindig ez is nagyon elképesztően király lett. :slight_smile: Fúú nagyon nagyon jól raktad össze. Ezek a szövegek, ááh, zseni. :smiley: :joy:

2 Likes

@zeroice :joy: Sírok, isteni. :smiley:

Nálam eddig toronymagasan ez a legjobb munkád! :slight_smile: Óriási, tényleg, le a kalappal. :slight_smile:

3 Likes