[VIDEO] Paródia videóim gyűjtőhelye

Hát ez nagyon jó! :smiley: Azok az óramű pontosságú szájra illesztett szövegek te jó ég. :scream: Igazi filmbe is elmenne simán. :smiley:

Hihetetlenül professzionális lett ez a videód is @zeroice! :smiley: Tényleg, egyszerűen nincsenek rá szavak, hogy mennyire elképesztő lett ez az alkotásod is! Lenyűgöző, hogy minden egyes kivágott hang tökéletesen beleillik a jelenetekbe. Bele sem merek gondolni, mennyi idő lehetett megtalálni ezeket a hangokat, de áhh, úristen…iszonyatosan király lett! Úgyhogy tényleg hatalmas GG, meg minden, ami csak létezik, nagyon állat lett! :smiley:

@zeroice Nem találom a szavakat! Lenyűgöző. Egyláltalán nem eröltetetten odailesztettek. Mintha valóban a videóban szereplő streamerek mondták volna föl. :smiley:

Amúgy lehet kéne a forumon egy olyan topik ahova lehetne gyűjteni kéziratozva olyan jeleneteket amiket később Zeroice feltud használni. Ezzel is segítve az ő munkáját a közösség által :smiley:

Szuper videó!

:slight_smile:
https://forum.thevr.hu/t/zeroice-stilusu-videok-segitese-erdekeben-szoveges-kivonatu-twitch-klipp-adatbazis/

Zse-ni-á-lis!!! Szakadok a röhögéstől :joy:

Hűha, köszönöm hogy ilyen sokan válaszoltatok, elnézéseteket szeretném kérni hogy ilyen későn tudok válaszolni,de sajnos csak most volt időm egy kicsit leülni gép elé. :slight_smile:

@DanX27 Köszönöm a forum topik kezdeményezést, egyébként nekem már az is nagy segítség ha egy twitch klip neve lényegre törően van elnevezve. :smiley: így is, úgy is meg kell néznem a beszéd “hangmagassága” miatt :smiley:

Mivel nem vagyok nagy szószátyár, ha nem probléma most egy kalap alatt szeretném megköszönni nektek a folyamatos visszajelzéseiteket illetve köszönöm hogy egy ilyen epic közösség tagja lehetek! :smiley:

@zeroice egy állat vagy :smiley: sírva röhögtem te jó ég :smiley:
Nagyon tehetséges vagy és tényleg minőségi, mestermunkák ezek :slight_smile:
Sajnos nem tudom annyira kifejezni a rajongásom a munkád iránt, mint amennyire jók lettek, de no :smiley:
Köszönjük :slight_smile:

Sziasztok!
Mostanában túl sok mémet nézegettem és ihletet kaptam ezért gyorsan készítettem is egy “Everyone Joins the Battle” típusú mémet.