Videogame soundtrack

Volt, hogy anno csak azért szàlltam vízre a hősömmel, hogy hallhassam ezt a zenét és most sok évre rà szembe jött velem a YouTube-on. Bàrcsak ilyen örömmel indulna minden napom. Olyan mintha a több ezer óràs HOMM emlékeimet valaki zenévé komponàlta volna. Annyira de annyira… :innocent:

Ezzel el is dőlt szerintem, hogy mivel fogok ma jàtszani. :slight_smile:

Crysis 2-t láttam, de 3 még nem volt :smiley:

Darkwatch (Xbox, PS2 / 2005) -játék(zene) megvolt valakinek ? Nem ? Gondoltam…

A MaxPayne2 -zenéje elég *aszó lett. Csodálkozom is azon ,hogy itt még nem találkoztam vele ! (Vagy volt már itt?)

+egy kis eső hozzá / alá ! :] --> http://www.rainymood.com/

Örök kedvenc a Flatout 2 soundtrackje

Nem másnak a zenéje, mint annak a játéknak amin én felnőttem szinte:) és ez melyik ? hát persze hogy ez:D :

Ha már witcher, ha már fight, ha már… ah…

Amikor először szeltem Skellige vizeit…

A Night…

FUS RO DAH

Szerelmes vagyok ebbe a topicba. :heart:

BEST! :smile:

Örök kedvencem, életem mai napig tartó függősége ez a játék, és szerintem csodálatos zenéje is van :slight_smile:

Darksiders 2

Annak idején becsuktad a szemed, csak hallgattad a zenét a játék közben, és láttad magad előtt a tájat, annyira helyen van ez a zene, és annyira képes megidézni a játék idősíkját. Egyszerűen zseniális.

Viccen kívül ma fejeztem be az azték kampányt, már csak a nagy csaták vannak vissza :smiley:
Pár éve pótoltam ezt a másik gyöngyszemet, amikor első indításkor ez elindult, csak néztem - szerintem gyönyörű.

Film betétdalok