Videogame soundtrack

Tudom, hogy régi, de én sem vagyok már mai gyerek. :slight_smile: Ezt a dallamot a játék óta sohasem tudta teljesen kiverni a fejemből semmi. :slight_smile:

mindig annyira retro feeling visszahallgatni :heart_eyes: még jó, hogy végigtekertem a kommenteket, mielőtt bedobtam volna :smile:
egyébként szerintem is nagyon baszó a Dark Souls III. zenéje is + a Subnautica-t is eléggé eltalálták :grin:

God of War (1)

SSX 3 és az MX Unleashed -játékokból pár kedvenc :

Elnézést, ha már volt csak nem vettem észre, de NFS Underground 2, illetve NFS Most Wanted (2005) soundtrack. Mindkettő a legbaszóbb valaha.

Rám ez volt nagy hatással régebben. Nagyon el lett kapva a hangulat :star_struck: . Sajnos a 2. részhez nem volt szerencsém.

Az nekem is kimaradt,mert csak Xbox 360-ra jelent meg :frowning: És miután a Fable szériát felfüggesztették, nem hiszem hogy jönne egy remaster, pedig jó lenne ha kipróbálhatnák akik anno nem xboxoztak, PC-n.

GTA / Liberty City Stories (2006)

megannyi jó / különleges(Radio Del Mundo:) zene -

Mondjuk ha a GTA kerül terítékre, akkor lévén saját zenét is lehet bele tenni a játékba, így elég tággá válik a játék ST témakör.

Oké; természetesen az eredeti / hivatalos GTA: Liberty City Stories -rádiós nótacsokrokra gondoltam ,nem pedig egy “tágítottra” ! :] A Vice City és a San Andreas soundtrack -jait mindenki vágja ,gondoltam, h beteszek ide egy olyat ami kevésbé ismert és legalább annyira ütős mint az összes többi. -Ennyi !

Nyugalom, csak a véred szívtam vele, meg felhívni a figyelmet arra, hogy adott esetben mennyire meg tud változni egy játék okán ez a topic.