TheVR Fórum

Videójáték paródiák? Lehetséges

Itt az újabb totális agymenésem! Gameplayekhez írok abszurd történeteket! Vagyis konkrétabban próbálok egy parodisztikus történetet írni a felvett anyaghoz.

Ezek itt pedig az előző próbálkozásaim! Észlelhető a fejlődés!

Nagyon megköszönném, ha kapnék visszajelzéseket is. Előre is köszi!

“totális agymenés” “abszurd paródiák” “észlelhető fejlődés” “minden eddiginél pihentebb”

A jól hangzó, dicsérő jelzőket jobb, ha másoktól kapod, nem te aggatod magadra.

4 kedvelés

Tartom magam a korábbihoz

És kiegészítem: Ez így csak egy élvezhetetlen, monoton felolvasás. Ha ezen nem változtatsz, nem lesz jó.

1 kedvelés

Köszönöm a visszajelzést, nagyra értékelem, bár egyiket se dicsérő jelzőként használtam magamra! Sőt ezek a jelzők már szerencsére nem is tőlem származnak, hanem egyéb fórumokról, Youtube-s Facebook csoportokról, és a kommentszekciókból, tök idegen emberektől!

Köszönöm a visszajelzést, nagyra értékelem! Dolgozni fogok rajta, de ez nálam elég nehezen megy! Ezt én már nem hasonlítanám össze a FAVICCEKKEL, nem véletlenül töröltem azt.

Eröltesd. Ahol kifogás van, ott nincs fejlődés.

Pedig pont az lenne a lényeg, hogy össze lehessen hasonlítani, mi is változott.
Plusz nem kell mindenhez új témát nyitni.
Ha egybe pakolod és nem törlöd őket, követhető lesz a haladás és jóesetben a fejlődés.

Olvastam a yt-kommenteket.
Inkább csak az itteniekre hallgass. Fájó, de őszinte lesz a véleményezés, de a te érdekedben.

Azért írom ezt, mert látom, hogy mennyire szereted és fontos neked ez és, hogy jó tartalomgyártó váljon belőled.

1 kedvelés

Önmagad és a csatornád reklámozására ez lesz az utolsó bejegyzés amit létrehozol!
Nem szeretnék még egy ilyen topikot látni, ezt folytathatod, és felfölem kitehetetd ide azokat a videókat amiben van valami új ötlet, de ugyan ilyen videók már nem kellenek!
Ez itt nem a reklám helye!
Ne posztolj hirdetéseket! Léteznek erre a célra más megbízható weboldalak.
És ezel saját magad hirdeted!

3 kedvelés