Videókártya csere pubg-hez

sziasztok a kérdésem a következő.
szeretnék PUBG-vel játszani legalább medium grafikán laggmentesen.
most amim van az core i3-3220
radeon hd 7700 1 gb
8 gb ram
win 7 64 bit
az alaplapot sajnos nem tudom milyen.
a játék maga fut már ha fut, bizonyos meccsek laggmentesen mennek ezen a gépen is medium grafikán. de 10 ből 2 meccs megy kb a többin brutális lagg.
a kérdésem az lenne ha vennék egy nvidia gtx 1050 Ti videókártyát akkor mennyit javulna? és hogy ha most radeon hd 7700 van benne így látatlanba megtudná-e valaki mondani hogy kompatibilis-e a gtx vagy inkább meg se vegye?

Néztem viedótesztet, elvileg 1366x720 mediumban ezzel a 1050Ti-vel lenne 50-60 fps -ed. Amúgy jobb lenne használtan egy i5 vagy i7 még, sokat dobna.

Nézz tesztet, milyen ez a kombó, de mindenképpen jobb, mint a Radeon. Ezen a téren meg semmi ne tartson vissza, a videokártyáknál nincs ilyen veszett kompatibilitási kitétel :slight_smile:

köszi a válaszokat, megnyugtattatok.
most egyenlőre erre van keret aztán később jöhet az i5/7 meg az ssd pár hét múlva :smiley:

1. válts win10-re
  2. SSD nélkül a pubg képes mikrolaggos lenni, nekem hdd-ről ssd-re átrakva drasztikusan javultak a dolgok.
  3. 10giga ram alatt képes mikrolaggos lenni, ha meg fut mellé valami és elfogy a 8, akkor brutálmód tud akadni :smiley:
  4. procid elég határeset hozzá. i5 2500k-m van 4.5GHz-re húzva, néha meg tudja enni.
  5. 1050ti biztos kompatibilis, és jó választás :slight_smile: de csak a 4gb-os verziót válaszd

Én akármit csinálok mikrolaggos. 80-130 fps között megy a játék, de sokszor 60 nak sem érződik, a repulőn és red dot/scope közben tökéletes, alap egérmozgásnál darabosnak érződik (144 hz g-sync monitor, ssd, 2x8 gb ram, win 10, hőfokok rendben). Vannak játékok amiket nem szeret, pl outlast 1 is tiszta szaggatott 60 fps ellenére, bf4 vaj simasággal megy, pubg is sz@rakszik, nem tudom mitől lehet, de kiidegel.