Videokártya választás

Szerintetek milyen videókártyát vegyek ma fizethető áron???

Szerintem 1080 ti-t.

2 Likes

nem ilyen drágára gondoltam

Akkor talán fogalmazd meg a kérdésedet úgy, hogy normálisan lehessen rá válaszolni. Apám mindig azt mondta: hülye kérdésre hülye választ kapsz.

Nálad csak a következők hiányoznak:

Milyen gépbe
Milyen felbontásra
Milyen játékokhoz
Mennyiért

3 Likes

athelyeztem a temad a hardvervasarlashoz

@meteoric87 jol mondja, hulye kerdesre hulye valasz, minden info hianyzik, de meg az ár is

1 Like

bocsánat a kellemetlenségért

Szia!

Új vagy még a fórumon, nincs is ezzel semmi baj. Viszont ha topikot indítasz akkor kérlek vedd figyelembe a fórum alapvető szabályait illetve azt is, hogy ahhoz, hogy segíteni tudjunk neked is tenned kell.

Itt linkelek neked egy kis segítséget a fórumon való evickéléshez, olvasásra ajánlott!

Ezenkívül videókártya témában rengeteg topik nyílt már a fórumon. A nagyítóra kattintva tudsz kulcsszavakra keresni, könnyen elképzelhető, hogy megtalálod ott is a választ a kérdésedre. Ha bármi kérdésed marad akkor nyugodtan írd meg, viszont ahhoz tényleg szükségünk lesz a már @meteoric87 által említett paraméterekre.

További jó forumozást! :wink:

GeForce GTX1050 Ti OC Expedition 4GB GDDR5 . ez olyan 55-60K környékén mozog.
A másik topic-odra is írtam :slight_smile:

Ahol el kezded a témát @levipuski ott folytasd. Új topic nem kell, amikor ugyan arról a videó kártyáról van még szó!

A tápodat illetően vannak fenntartásaim… Megtudhatjuk, még a pontos típust és márkát?