Videósgála TheVR jelölés

Szevasztok srácok, sziasztok lányok!

Nem tudom volt-e már téma, de kiírták a videós gála szavazást, melyben Pistiék is jelöltek Gamer és Tech kategóriában, az esélyeik szerintem elég jók.

Szavazzunk és a Man Of The Year után tegyük oda magunkat itt is.

Itt tudtok szavazni:
http://videosgala.hu/szavazas/

Rusy

4 kedvelés

Hogy őszinte legyek ha nem Ők nyerik mind2 kategóriát akkor elég bundagyanús lesz a dolog. :smiley:

4 kedvelés

Had legyen :smiley: ha nem nyerik akkor meg mi szerintünk lesz bunda :smiley: szóval 1-1 :smiley:

Szerintem a “nem” szót nem vetted észre. :smiley:

2 kedvelés

ÉS tényleg :joy: meglátszik hogy fáradt vagyok :joy:

2 kedvelés

Csak nekem fura ez:
A Telekom Videós Gála műsorvezetője
Magyarósi Csaba
Hazánk jelenleg egyik legkedveltebb vloggere évek óta tevékenykedik aktívan a YouTube felületén a közönség legnagyobb örömére. Csaba pozitív személyisége, szakmai profizmusa garancia a remek szórakozásra.

Egyrészt van jelölve(mármint nem azzal van gondom, hogy jelölve van, hanem, hogy emellett műsorvezető), de nem vlogger kategóriában…

Minap ezt a cikket írta meg az origó a gáláról.

1 kedvelés

Ezt csinálhatják, hogy Pistiék videóját be “linkelik” a cikkben? Vagy nem csinálhatják csak Pistiék jóváhagyásával.? :confused:

Azért nem vloggerként van rangsorolva, mert a szavazás a 2016os évre vonatkozik, amikor még nem csinált napi vlogot.

Üzleti célokra nem lehet felhasználni, egyébként a készítő, forrás a megjelölésével teljesen legális dolog (ami itt triviális).

1 kedvelés

Köszönöm a választ!

Sziasztok!

Ma szembesültem azzal a nagyszerű ténnyel hogy nem tudok szavazni senkire ezen a gálán. :S És csak gratulálni tudok a Telekomnak… Történt ugyanis hogy tavaly év vége környékén NAT-olták a hálózatot, hogy kevesebb ip címet kelljen kiosztaniuk… ez idáig rendben is van… ott spóroljanak ahol tudnak.

De kérdem én… ha a saját hálózatukat így szervezik, akkor a szavazást miért ip cím alapján figyelik? Kössék felhasználói fiókhoz, vagy regisztrációhoz, de ez így nagyon gáz… :S

Azért osztottam meg ezt veletek, ha más is így jár ne lépődjön meg… :wink:

Szavaztam helyetted mobilnetről is :wink:

2 kedvelés

szavazás pipa! :slight_smile:

IP cím?
Nem inkább MAC cím alapján?
Àtmentem egy másik szolgáltató által üzemeltetett hálózathoz, de itt is látja, hogy ezzel az eszközzel már szavaztam (mobil+DHCP)
jelen helyen más minda lan és a külső IP címem is mégis látja.

1 kedvelés

Szavazatok leadva. De ne felejtsük el:
Nem a részvétel,hanem a fontos!
Hajrá!!!

2 kedvelés

Meg a hal meg a remény és utoljára :wink:

1 kedvelés

Előkapod a telefonod, benyomod a mobilneted és nyitsz egy privát böngészőablakot és tudsz szavazni. Meg is van oldva.

De ne más oldalt nyiss meg a privát ablakban, mert ott lehet mást fogsz találni :smiley:

Thx. Ezt én is tudtam. Csak infónak írtam le. Meg jól esett dühöngeni. Am. Jani elinditotta a yp csatit? :smiley: :wink: vagy mire érted hogy mást nyitok meg? :smiley:

Nem kerestem rá, de ki tudja Jani mire képes :stuck_out_tongue:

1 kedvelés