TheVR Fórum

Videóvágásra melyik MacBook?

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. A Mac Book Air videóvágásra mennyire alkalmas vagy mindenképpen a Pro válasszam ilyen célokra? Sok külömbséget nem látok a Pro 13" és a sima Air 13" MacBookok közt.
Kezdőként kezdenék a Final Cuttal eddig Vegast használtam ilyen célokra de nem teljesen vagyok megelégedve vele :confused:

Segítségeteket előre is köszönöm! :slight_smile:

Nem vagyok nagy MacBook fan, vagy valami hatalmas Mac szakértő, de azt tudom, hogy az air az az apple több 100 ezres netezős gépe, úgyhogy nagy valószínűséggel teljesen alkalmatlan lesz videó vágásra :smiley:

A mostani pro:

1 Like

Köszi a választ meg a videót is, sokat segített. :smiley: Akkor az Air szinte biztosan kilőve, bár a keret sajna nem fogja valószínűleg lehetővé tenni a 16" Mac-et. :confused:

Pro 15" alatt nem igazán van értelme a dolognak.
Max a 13-as iPad Pro.

Monitor ráköt és kézcsók. Senki nem azon a kis kijelzőn dolgozik vele.

Nem a kijelző méret miatt mondom azt hanem mert az alap proci is jóval erősebb bene mint a 13-asba.
Plus abban van rendes vga.

1 Like

Értem, köszi a segítséget srácok. Kezdhetem előről az agyalást, de legább már okosabban.
Köszönöm a segítségeteket! :slight_smile:

Hááát a 2020-as Macbook Air teljesítménye alapján ezt azért nem mondanám.

1 Like

The apple fanboy has entered the chat :smiley:
Viccet félretéve inkább elmegy szót használnám :slightly_smiling_face:

@csancii egyébként az air -ről is van már Lacinak asszem videója.

2 Likes

Szia!
2016late 13mbp, i5,8gb os config vígan vág final cutban 1080p videót. A jelenlegi air teljesítménye is elegendő az alapvető feladatokhoz, amikor elkezded szanaszét effektelni akkor adódnak problémák.