Videovágó PC

Sziasztok oszinte leszek van pici hozá értésem a gépekhez de fokepen csak hasznalom egy jo video vago pc szeretnék oszerakni vagy venni “az se baj ha compact oszerakot gép” lényegében 1080p videokat csinalok ehez szeretnék egy megbizhato pc et akadas minden nelkul meg ha ugy van valami kis gamet vigyen persze ez masodlagos a válaszokat előre is köszönöm

Legfontosabb, mi a kereted? Illetve a könnyebb értelmezhetőség érdekében jobb lenne, ha tagolnád a mondandódat.

1 Like

Meg milyen program?

1 Like

Sziasztok! Bocsi a ronda irásért. Én ilyen 300.000ft körul gondolkoztam persze mehet feljebb lejebb. App: sony vegas.

Nincs bocsi. Szerkeszd meg.
Ha a válaszolók megtisztelnek segítséggel, te is tiszteld meg őket igényes fogalmazással.

image
image

2 Likes

Annyit tennék hozzá, hogy 2x16-os kitet vegyél RAM-ból.

Hát ha elsősorban vágás a cél én többszálas procira mennék rá, a 2600X helyett mondjuk egy 2700-ra, árban kb ugyanaz, bár nem tudom a Vegas enkóderje mennyire használ 6 mag felett de összességében a több szál általában jobb render időt ad. Mellé nyilván kell valami diszkrét GPU, a 1660S lehet kicsit sok is, de ha néha játszol akkor elfér. Illetve ahogy szóltak fentebb 32 Gb ram mehet.

2 Likes