VR tetoválás

Sziasztok az alábbi képet szeretném magamra tetováltatni (elvileg már pénteken el fog készülni.
Kiváncsi vagyok ki mit gondol ,szerintem nagyon b@szó lesz!És itt a kész mű :blush: :grinning: Elkészült a végleges Pisti és Jani is a helyén.Nekem nagyon sok pozitívumot hoztak az életembe és az biztos ameddig ők lesznek addig nèzni mosolyogni és csodálni fogom az ő munkásságukat​:blush:!Szerintem ők a legjobbak és soha nem fogom megbánni ezt a tetoválást elég rá pillantanom és eszembe jut minden egyes f@szság minden videó amit ők csináltak és jó kedvem lesz tőle​:joy::joy::joy::blush::blush::blush::heart:!VRsziv

41 Likes

Ez azert eleg beteg…

17 Likes

Én inkább csak háttérnek raknám de végűlis nem rajtam lesz

Miért csak Jani ?

A Pisti még nincs kész este lesz meg a terv.

Jó a Trash Polka stílus. :slight_smile: Azért gondold meg egy tetkó egy életre szól!
Ha már a többedik tetkód akkor nem szóltam! :smiley:

1 Like

Igen már a sokadik

1 Like

Grafikusként, szerintem nem túl igényes matéria. :worried: De hát kinek a paplan…

1 Like

+1, főleg azt a 1pixeles firkát nem tudom értelmezni a jobb felső részen. Szignó lenne? Az meg, hogy ki mit varrat magára nem az én asztalom, inkább nem is kommentálom ezt a részét a dolognak :slight_smile:

1 Like

@kotnyekhungary én csak azt mondom B@SSZAD neki !
Nekem majd egy "We are the vr " tetkó lesz a mellkasomon !
#NinjonTatto

1 Like

@kotnyekhungary Atoom - én is alig várom, hogy betöltsem a 18-at és megkoronázzam karom első TheVR-os tetoválásommal

3 Likes

Nem akarok negatív lenni vagy leszólni bármit/kit is.
A tetkó NEM LETT ROSSZ, gondolom Pisti a másik vádlin lesz…
De a tetoválásaid (bárkié aki tetováltat) a saját történeted meséljék el. A küzdelmeid, gyözelmeid. Emlékeztessen honnan indultál és merre tartassz.

1 Like

És ha valaki úgy gondolja, hogy történetéhez hozzátartozik egy olyan dolog is, ami sokáig az élete része volt, és tudja, hogy még évek múlva is pozitív emlékkel gondol vissza rá, akkor miért ne fejezhetné ki egy tetoválásban? :slight_smile: Szerintem király lett! :grin: :+1:

15 Likes

@kotnyekhungary uram isteeen :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: imádom kurva jó lett

3 Likes

Ennyi ember közt várható volt egy ilyen mintahogy a rockerek rockbanda neveket varratnak fel, dubstep kedvelők skrillexet, star wars rajongók darth vadert, batman rajongók jokert :smiley: vagy nerdek programkódokat. De a beteg fanságot félretéve jobb tetkó mintha gamerként egy szar controlleres vagy WASD-os vagy épp CS:GO-s tetkót varratna.

3 Likes

@TheVR_Jani mit szólsz ehhez? :slight_smile:

Nagyon jól néz ki de ez már kicsit beteges szerintem :confused:

3 Likes

Sziasztok kedves Ninjonok!

Ismét eljött az idő egy újabb tetováláshoz😊!
Sokat gondolkoztam mit is szeretnék milyen is legyen a következő VR-os tetkom,sok sok kutakodás utan sikerül meg találnom a leg leg leg b@szobb mintàt​:blush:! De ez még csak nyers ötlet volt illetve minta.Góg Regina kedves Ninjon társam segített meg álmodni az amit szerettem volna :heart: Köszönöm szépen neki! Remèlem mikor már rajtam lesz akkor is ilyen gyönyörűségesen fog kinézni!.:blush: Ezt kb ugy kell majd elképzelni,hogy kb 40 cm-es lesz és a hátamat fogja takarni.Kiváncsi vagyok ki mit gondol,de leirom ,hogy nem vagyok beteg​:joy:

27 Likes

Pazar :smiley:

1 Like

AZT.A.KURVA.
iszonyat jó!!! :smiley:
majd küldj képet ha kész :slight_smile:

2 Likes