VR tetoválás

Persze,de ugy néz ki,hogy hétfőn vagy szerdán fogják kezdeni😊.Jó lenne,ha egy alkalommal elkészülne,de 2 lesz belole mert elég nagy

1 Like

Hol csináltatod? :slight_smile:

Van egy kedves ismerősöm Guvac Zoltán aki 20 éve tetovál és ő fogja készíteni nekem.mutatok egy két képet milyen szépen is dolgozik

5 Likes

Szerinte ez már túlzás, de mindenképp baszón néz ki! :smiley:

1 Like

Első alkalom ON .Öszintén szólva nagyon kellemetlen volt ,így csak ennyit bírtam röpke 3,5 óra után :blush:!

23 Likes

Ez brutalis … :open_mouth:

3 Likes

Dzsízösz ember, nagyon bruti :smiley:

Nagyon kemény!!! :smiley: Egy állat vagy ( a jó értelemben), hogy ezt bevállaltad így ebben a formában! :smiley: De mindenképp király! Azért kíváncsi lennék a srácok mit szólnak hozzá, hogy ekkorába ott fognak feszíteni a hátadon életed végéig. :smiley:

4 Likes

Azért egyes embereknél vannak bajok, nem is kicsik. :skull_and_crossbones:
Ember, @kotnyekhungary de komolyan, ez szerinted normális???
És ezt őszintén kérdeztem, és ha esetleg válaszra méltatsz, nice! :slight_smile:
Értem én hogy a TheVR már egy brand, de hát akkor is…
Azért remélem nem fogod megbánni…

2 Likes

Szerintem teljesen normális!:blush:A srácok álltal sok sok jó embert ismertem meg barátokat és egy hihetetlen közösséget kovácsoltak!:blush:A tetoválásokat Amugy is szeretem a minta pedig egyedi ilyen biztosan nem fog szembe jönni az utcán mint pl:egy tigris vagy bármi ami minden második tetovált emberen ott van.És nem fogom megbánni az tutti!31 évesen tudok mérlegelni,hogy kell e ez nekem vagy,hogy lehet 10 èv múlva nem lesznek ès akkor mi lesz.De bizom benne ,hogy nagyon sokáig lesznek mert a VR örök😊.

6 Likes

Hát hogy szembe nem fog jönni az utcán ilyen, na abban biztos lehetsz. Amúgy az, hogy mit csinálsz a testeddel, az természetesen a te dolgod, bár az hogy valaki milyen korban van, az még nem törvényszerűen adja azt, hogy benőtt-e a feje lágya. #nosértegetés
Használd egészséggel!

1 Like

Köszi ugy lesz😉

“Az egyetlen különbség a tetovált és a nem tetovált emberek között az, hogy a tetováltat nem érdekli, hogy te nem vagy az.”
:v::blush:

7 Likes

Ezen az idézeten még javítani kellene…

4 Likes

Engem se érdekel, ha valaki tetovált :smiley:
Mindenkinek szíve joga. Maximum meg van róla a véleményem, ha olyat tetovál magára, de ezt meg megtartom magamnak :smiley:

6 Likes

Mint pl. ebben az esetben? :slight_smile:

Nem, most kifejtettem, mert érdekelte másik véleménye :smiley:

Mondjuk nekem a hátad jobban tetszik mint a tetkó :stuck_out_tongue:
#nohomo

4 Likes

No offense, de szerintem elég homo két bajszos csávót tetoválni magadra xD

4 Likes

:joy::joy::joy::heart:

1 Like