VR tetoválás

Ebben a formában biztos nem vállaltam volna be, még a vádlisat sem.
Magam is gondolkoztam már tetováláson az általam nagyon szeretett dolgokból (nincs sok…), de mindenképp olyan lenne, ami: kicsi és csak én tudom mit jelent pontosan. Pl: Ha Harry Potterről lenne szó, akkor egy villám jegy, vagy egy kerek szemüveg. (mondjuk erről nyilván pont mindenki vágná mi az, de csak egy példát akartam felhozni.)
A hátadon levő nagyon durva és merész, de ha neked tetszik, hajrá.

Neked tuti elgurult :smiley: Minden esetre b@szó lesz, az tuti, le a kalappal :smiley:

Amugy nem gurult el :joy::joy::joy: de b@szó lesz :joy::joy::handshake:

…kotnyek baszóóó lesz final-ról képet kérünk és persze gyógyultan is :smiley:

Mindenképp csak màr lenne kész​:blush: És köszi :blush:

Szépen lassan alakul a dolog :heart:

Hali. Én nem értek ehhez, még nincs tetoválásom sajnos és aki dolgozott rajtad biztos jobban ért hozzá, szóval csak kíváncsiságból kérdezném. Ha jól látom elég sok a fekete szín egy helyen és arra lennék kíváncsi, 10-20 év múlva nem fog az egész egy nagy pacává összemosódni?

Pacává nem fog ,de persze az idő múlásával majd halványodni kopni fog ami nem lessz annyira szép mint mikor el fog készülni .:blush:Igazábol annyit lehet majd vele tenni ,hogy újra ütik a felületet.De ez nem 1-5 év múlva lesz

5 év? a lábamon lévő Batman kezd kisék halványodni/szürkülni. Gondolom a farmernadrág koptatja a vádlim. 2 éves. Remélem nem kell olyan sűrűn javítani. :open_mouth:

Igazábol csak mondtam valamit!Nekem igazábol van a kézfejemen is egy minta ami több mint 10 éves és alig alig kopott valamit.De számit az is,hogy a nap mennyit éri azt a felületet mert ugye mint mindent azt is kiszivja koptatja😊!

Hello @kotnyekhungary ! Gondokodom én is valami tetováláson. Az lenne a kérdésem, hogy kened valamivel a friss tetoválást? Bepanten ilyensmi? Vagy a márbegyőgyult tetoválást is kened valamivel? Testápokóvagy valami speciális tetoválás"védő" kenőccsel? Vagy hogy oldod meg az állagmegóvást? Köszi előre a választ! :grin::grin:

Igen a friss tetoválást Bepanten-el kezelem illetve van sok féle krém vagy kenőcs,de a bepanten hámositja leggyorsabban a friss tetoválást van még egy fajta akit ,ha jól tudom Tattogo nak hívnak hasonló mint a bepanten, de ez elvileg szebbé teszi a színeket.Azt is próbáltam már,de szerintem egy kutya :blush:.És a kész tetkot,hogy szebb legyen és ,ha ápolásrol beszélünk akkor testápolóval lehet kenni.Bár őszintén mondva voltam már pár tetováló keze alatt mindenki teljesen mást mond​:joy:! Remélem tudtam segíteni

szaisztok

szépnek szép, de nekem túl sok a fekete, nyáron izgi lesz a napon :smiley: nekem is van tetkóm az is fel szokott forrósodni.

…napelem…? :smiley:

meg ha hamar kopik pl2 év akkor szerintem gyér minőségű volt a tinta amit használt… szerintem

Tatto 3.0 :heart:

Vadállat @kotnyekhungary Nagyon szép!

Nagyon állat @kotnyekhungary legközelebb majd megcsekkolom élőben! #nohomo

Rendben alig várom nohomo :smiley:

@kotnyekhungary Azért ez nem semmi, ekkora felületen a feketét kibírni, nekem csak kicsi tetoválásom van, nem éreztem semmit, de amikor a benne lévő fekete rész ,satírozták" azt azért megéreztem. Sok bepantent meg csokit küldök gondolatban :smiley: